قبولی گسترده دانش آموزان مدارس هشت بندی در دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه های دولتی/ به ثمر نشستن مصوبات سفر اعضای کمسیون آموزش مجلس به هرمزگان

قبولی گسترده دانش آموزان مدارس هشت بندی در دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه های دولتی

اعلام نتایج آزمون سراسری سال ۹۷ با قبولی گسترده دانش آموزان منطقه هشت بندی در دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه های دولتی همراه شد که در سال های اخیر بی سابقه بوده است.

کد خبر : 96139481        تاریخ انتشار :  چهار شنبه, 21 شهریور 1397

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری «هشت بندی»قبولی گسترده دانش آموزان هشت بندی در رشته های دبیری و آموزش آبتدایی دانشگاه فرهنگیان از جمله نتایج آزمون سراسری ۹۷ در هشت بندی می باشد.


قبولی گسترده دانش آموزان منطقه هشت بتدی در دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه های دولتی بخش مهم از کمبود نیروهای متخصص این خطه را در سال های آینده به ویژه در حوزه آموزش و پرورش که با مشکلات اساسی روبروست مرتفع خوهد نمود.


سفر اعصای کمسیون آموزش مجلس شورای اسلامی به دعوت نمایندگان استان به هرمزگان و اختصاص سهمیه های ویژه استخدامی به استان به ویژه شرق هرمزگان که از دستاورد های مهم سفر اعضای کمسیون آموزش مجلس بود در افزایش شمار قبولی ها در دانشگاه فرهنگیان بسیار موثر بوده است که این اقدام نمایندگان استان به ویژه نماینده شرق استان تحسین برانگیز است.

 

شایان ذکر است دانش آموزان منطقه هشت بندی در حالی در سطح شهرستان میناب موفق به کسب رتبه های برتر در کنکور سراسری سال 97  شده اند  که از امکانات آموزشی مناسب محروم می باشند و همانند مناطقی چون سندرک ، رودخانه، شیبکوه و بسیاری  مناطق دیگر استان از سهمیه های ویژه در رشته های مختلف در آزمون های سراسری  برخوردار نمی باشند.

 

با توجه به وجود استعداد های مناسب در این منطقه اختصاص  سهمیه  در رشته های مختلف به ویژه  پزشکی با توجه به وجود استعداد  های علمی مناسب در این منطقه ضروری است که امیدواریم مسئولان پیگیری این مهم رادر  دستور برنامه کاری خود قرار دهند


اخبار تکمیلی متعاقبا منتشر می گردد.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کلاس مداحی

اخبار هرمزگان