مدرس: عملکرد فرمانداران هرمزگان در جذب تسهیلات اشتغال روستایی مناسب نیست / تعیین ضرب العجل برای جذب تسهیلات اشتغال روستایی توسط فرمانداران

معاون استاندار هرمزگان: فرمانداران نسبت به دریافت تسهیلات اشتغالزایی روستایی بانک سینا اقدام کنند

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان گفت: فرمانداران شهرستان های استان با ارائه طرح های مطلوب هر چه سریع تر نسبت به جذب تسهیلات 400 میلیارد ریالی اشتغالزایی روستایی بانک سینا اقدام کنند.

کد خبر : 96136050        تاریخ انتشار :  شنبه, 07 بهمن 1396

 

به گزارش پایگاه خبری «هشت بندی»، رضا مدرس روز پنجشنبه در ششمین نشست شورای اداری استان هرمزگان گفت: تسهیلات بانک سینا در ماه های بهمن و اسفندماه جاری به متقاضیان پرداخت می شود که فرمانداران و دستگاه های اجرایی تا 15 بهمن فرصت دارند طرح های خود را به بانک معرفی کنند.


وی بیان داشت: طرح های ارائه شده باید به تصویب کارگروه اشتغال استانی برسد و سپس به بانک ها معرفی شود.


معاون استاندار هرمزگان اظهار کرد: تاکنون هیچ اقدامی از سوی فرمانداران و دستگاه های اجرایی برای دریافت تسهیلات بانک سینا انجام نشده و عملکرد آن ها در حوزه روستایی مناسب و قابل توجیه نیست.


مدرس یاد آورشد: طرح های اشتغالزایی باید دارای مزیت برای استان هرمزگان باشد و با استفاده از تسهیلات ارائه شده اشتغال پایدار ایجاد شود.


وی گفت: معاون اعتباری بانک سینا هرهفته برای پیگیری موضوع جذب اشتغال روستایی در استان هرمزگان حاضر می شود و ما موضوع ها را به ایشان منتقل می کنم.


در جلسه ای بررسی رفع موانع تسهیلات بانک سینا که اخیرا با حضور استاندار هرمزگان و نماینده این بانک برگزار شد، بانک سینا 400 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی برای روستائیان و عشایر استان هرمزگان اختصاص داده است و این تسهیلات تا پایان اسفندماه امسال قابل پرداخت به متقاضیان است.

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اخبار هرمزگان