مرادی: آوردن نیرو خارج از هرمزگان جفا در حق نیروهای توانمند بومی است / قطعی برق در هرمزگان بی انصافی است

نماینده مردم هرمزگان در مجلس: قطعی برق در هرمزگان بی انصافی است/رئیس جمهور با مردم صحبت کند

رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس گفت:آوردن نیرو از خارج استان در شرایط برابر اجحاف حقوق بومیان هرمزگان است.

کد خبر : 96138521        تاریخ انتشار :  پنج شنبه, 11 مرداد 1397

به گزارش پایگاه خبری «هشت بندی»، احمد مرادی صبح پنجشنبه در شورای اداری هرمزگان بیان داشت: قطعی برق در شرایط آب و هوای هرمزگان بی انصافی است. ۵۷ هزار مگاوات برق مصرفی در کشور است و باید شرایط استانهای جنوبی با سایر استانهای دیگر متفاوت باشد. متاسفانه در برخی از روستاهای هرمزگان بیش از ۴ ساعت قطعی برق داریم که ظلمی در حق مردم این استان است.

 

وی عنوان کرد: استفاده از نیروهای بومی باید در استان مورد توجه قرار بگیرد.آوردن نیرو از خارج استان در شرایط برابر اجحاف حقوق بومیان هرمزگان است. ظرفیت مدیریتی در استان میان جوانان و نیروهای نخبه استان وجود دارد.

 

مرادی در ادامه با اشاره به حق طبیعی نمایندگان مجلس برای سئوال از رئیس جمهوری خاطرنشان کرد: نمایندگان مجلس به عنوان وکلای مردم با طرح سئوال از رئیس جمهور خواستار پاسخگویی دکتر روحانی به مسائل و مشکلات پیش رو شده اند.

 

وی اضافه کرد: دکتر روحانی رئیس جمهوری ایران اسلامی باید با مردم صحبت کند و شرایط و فضای کنونی را تشریح کند و از التهابات کنونی جامعه بکاهد. متاسفانه دولت هنوز پاسخ شفافی به مشکلات اخیر نداده است.

 

رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان افزود: اینکه معاون پارلمانی رئیس جمهوری سئوالات را درشان رئیس جمهوری نمی داند قابل قبول نیست. در فضای ایجاد شده و التهامات ارزی و افزایش قیمتها در بازار و سرانجام برجام جزوی از نگرانی های عمده مردم است و رئیس جمهور باید شخصا نسبت به این موضوعات پاسخگو باشد./مهر

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کلاس مداحی

اخبار هرمزگان