هشدار بی سابقه جانشین فرمانده سپاه: اگر عربستان و امارات از خطوط قرمز ما عبور کنند، قطعاً از خطوط قرمزشان عبور خواهیم کرد/ آنکه باید بترسد، بلرزد و ملتهب باشد، دشمن ماست

 سردار سلامی در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه: اگر عربستان و امارات از خطوط قرمز ما عبور کنند، قطعاً از خطوط قرمزشان عبور خواهیم کرد/ آنکه باید بترسد، بلرزد و ملتهب باشد، دشمن ماست

جانشین فرمانده کل سپاه گفت: ما امروز با قدرت می‌گوییم که آنکه باید بترسد، بلرزد و ملتهب باشد، دشمن ماست نه ما.

کد خبر : 96139721        تاریخ انتشار :  جمعه, 06 مهر 1397

 

به گزارش پایگاه خبری ن«هشت بندی»، سردار «حسین سلامی» در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه تهران، با بیان اینکه حادثه تروریستی ۳۱ شهریور در اهواز، یک عقبه منطقه‌ای و جهانی دارد، تصریح کرد: ما بر اساس فرمان مبارک امام انقلاب‌مان حضرت آیت‌الله خامنه‌ای گفتیم و اکنون یک بار دیگر اعلام می‌کنیم که انتقام قطره قطره خون شهیدان‌مان را از عوامل داخلی و بیرونی این حادثه غم‌انگیز خواهیم گرفت.

 

وی با بیان اینکه رژیم امارات و عربستان سعودی، صحنه‌گردان اصلی شرارت‌های امنیتی در برخی مناطق کشورمان هستند، اظهار داشت: آن‌ها آرزوی انتقال ناامنی به درون سرزمین ایران را دارند و ما به آن‌ها می‌گوییم که شما هرگز در توسعه تنش و منازعه با جمهوری اسلامی ایران به هیچ موفقیتی نخواهید رسید.

 

وی افزود: شما کوچک‌تر از آن‌هستید که یک رقیب یا حریف برای کشور بزرگی باشید که ۴۰ سال است در برابر بی‌بدیل‌ترین امپراتوری‌های دنیا ایستاده است و در مقاطعی مهم، شکست‌های بزرگی را به آنان تحمیل کرده است.

 

جانشین فرمانده کل سپاه با بیان اینکه شما در مجموعه ارکان قدرت، دارای ارزش مکانی نیستید، تصریح کرد: شما وقتی در کنار آمریکا قرار می‌گیرید، احساس قدرت می‌کنید.

 

سردار سلامی خطاب به عربستان سعودی و امارات گفت: دست از شرارت و توطئه بردارید. شما شکست پذیر هستید. درون کاخ‌های شیسشه‌ای نشسته‌اید و نمی‌توانید تیغ انتقام ملّت ایران را تحمل کنید. ما خویشتنداری کرده‌ایم و نجابت انقلابی به خرج داده‌ایم، امّا اگر از خطوط قرمز ما عبور کنید، قطعاً از خطوط قرمز شما عبور خواهیم کرد و می‌دانید قدرت ملّت ایران، وقتی به صحنه عمل می‌آید چه طوفانی به‌پا می‌کند. پس آرام باشید و مداخله نکنید؛ بلندپروازی‌های منطقه‌ای شما همه جا شما را با شکست مواجهه کرده است.

 

وی افزود: به آمریکا هم هشدار می‌دهیم که دست از حمایت از تروریست‌ها بردارند؛ این برای آنان هم زیان‌بار خواهد بود.

 

سردار سلامی در ادامه اظهار کرد: ما امروز با قدرت می‌گوییم که آنکه باید بترسد، بلرزد و ملتهب باشد، دشمن ماست نه ما. 

 

جانشین فرمانده کل سپاه با اشاره به آیه  «إِن تَنصُرُوا اللَّهَ يَنصُركُم وَ يُثَبِّت أَقدامَكُم» تاکید کرد: ما با اطمینان قلب زندگی می‌کنیم چراکه تکیه‌گاه ما خداست و خدا هرگز مجاهدان مومن در صحنه را تنها نمی گذارد.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کلاس مداحی

اخبار هرمزگان