هشدار مدیریت بحران در خصوص بارش‌های شدید و لحظه‌ای در هرمزگان

تصاویر بارش دومین بارش زمستانی در هشتبندی هشت بندی هرمزگان

مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان گفت: با توجه به اخطاریه مدیریت بحران کشور و هواشناسی هرمزگان شاهد وزش باد گاهی شدید همراه رگبار، رعد و برق، پاره‌ای نقاط تگرگ خواهیم بود.

کد خبر : 96137279        تاریخ انتشار :  شنبه, 18 آبان 1398

 

به گزارش پایگاه خبری «هشت بندی»، علیرضا صفاایسینی ضمن اعلام این خبر افزود: با ورود این سامانه در روزهای شنبه و یکشنبه، آبگرفتگی معابر و اختلال در تردد جاده‌ها، سیلابی شدن رودخانه‌ها و مسیل‌های فصلی در پاره‌ای نقاط استان پیش بینی می‌شود به همین دلیل از فرمانداران، بخشداران، شهرداران، دهیاران و دستگاه های متولی استان انتظار می‌رود که تدابیر پیشگیرانه را اتخاذ کنند.

 

وی بر حفظ آمادگی اعضا شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان‌ها به منظور مقابله با جاری شدن سیل، رعد و برق، وزش باد شدید و یا هرگونه حادثه احتمالی تاکید کرد.

 

صفاایسینی خاطر نشان کرد: با توجه به پیش بینی بارش تگرگ به منظور جلوگیری از هر گونه خسارت احتمالی مردم از پارک کردن خودروهای خود در فضای باز خودداری کنند.

 

وی با بیان اینکه مردم هرمزگان تمامی نکات ایمنی لازم را رعایت کنند، گفت: با توجه به ورود این سامانه بارشی به استان مردم حتی المقدور از تردد غیر ضروری و استقرار در مناطقی که احتمال آبگرفتگی دارند خودداری کنند.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اخبار هرمزگان