ورود سامانه بارشی جدید به کشور از شنبه / هفته بارانی در راه جنوب شرق کشور

آغاز بارش در کشور در هفته آینده/ هوای 9 استان آخر هفته بارانی است

روز شنبه با ورود سامانه بارشی جدید از غرب کشور ابتدا استان‌های واقع در نوار غرب و به تدریج با گسترش آن به نواحی مرکزی و جنوب شرق کشور استان‌های این مناطق را تحت تأثیر قرار خواهد داد.

کد خبر : 96137697        تاریخ انتشار :  پنج شنبه, 26 مهر 1397

 

روز شنبه با ورود سامانه بارشی جدید از غرب کشور ابتدا استان‌های واقع در نوار غرب و به تدریج با گسترش آن به نواحی مرکزی و جنوب شرق کشور استان‌های این مناطق را تحت تأثیر قرار خواهد داد. همچنین در این روز برای برخی نقاط استان‌های تهران، قزوین و زنجان افزایش ابر، رگبار پراکنده، گاهی رعد و برق و وزش باد پیش بینی می‌شود.


به گزارش پایگاه خبری «هشت بندی»، بنا به تحلیل نقشه‌های پیش یابی هواشناسی، در ساعات بعد ازظهر امروز به سبب عبور متناوب امواج کوتاه، برای دامنه‌های شمالی، مرکزی و جنوبی زاگرس در استان‌های کردستان، همدان، کرمانشاه، غرب مرکزی، شرق لرستان، چهارمحال وبختیاری، غرب اصفهان، کهگیلویه و بویر احمد، فارس، شمال خوزستان، شرق بوشهر، شمال هرمزگان و نیمه جنوبی کرمان افزایش ابر، رگبار و رعد و برق موقت و وزش باد پیش بینی می‌شود.

 

روز جمعه علاوه بر مناطق ذکر شده و تشدید بارش در بوشهر، ایلام و نیمه شرقی خوزستان، برای مناطقی از شمال غرب و دامنه‌های جنوبی البرز در استان‌های قزوین و زنجان نیز شاهد افزایش ابر، رگبار و رعد و برق و وزش باد خواهیم بود.

 

در روز شنبه با ورود سامانه بارشی جدید از غرب کشور ابتدا استان‌های واقع در نوار غرب و به تدریج با گسترش آن به نواحی مرکزی و جنوب شرق کشور استان‌های این مناطق را تحت تأثیر قرار خواهد داد. همچنین در این روز برای برخی نقاط استان‌های تهران، قزوین و زنجان افزایش ابر، رگبار پراکنده، گاهی رعد و برق و وزش باد پیش بینی می‌شود.

 

طی روز‌های جمعه و شنبه شرق خلیج فارس مواج خواهد بود.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کلاس مداحی

اخبار هرمزگان