وقوع تصادف هولناک و مرگبار در محور کم عرض و حادثه خیز میناب _ سندرک/ لزوم تعریض و یهسازی فوری جاده مرک میناب هشت بندی - سندرک

وقوع تصادف هولناک و مرگبار در محور کم عرض و حادثه خیز میناب _ سندرک

وقوع یک فقره تصادف هولناک و مرگبار در محور حادثه خیر میناب سندرک باعث جانباختن و مصدومیت ۱۰ نفر گردید

کد خبر : 96133546        تاریخ انتشار :  سه شنبه, 06 فروردين 1398

 

به گزارش پایگاه خبری «هشت بندی» در سکوت رسانه ای در روز جمعه دومین روز از سال نو وقوع تصادف هولناک در محور میناب سندرک باعث جانباختن و مصدومیت ۱۰ نفر گردید.


رئیس بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب در این رابطه گفـت: سانحه تصادف در محور سندرک - میناب، محدوده روستای گرو تعداد 3 کشته و 7 زخمی برجای گذاشت.


دکتر محمد مورخ عنوان کرد: از تعدادمصدومان حادثه، ۳کودک ۲، ۳ و ۴ ساله به صورت سرپایی درمان و ترخیص و یک مرد و ۳ زن تحت درمان در بخش های جراحی مردان و جراحی زنان قرار گرفتند.


شایان ذکر است محور ارتباطی میناب _ هشت بندی_ سندرک و بشاگرد از مرگبارترین راههای ارتباطی در استان هرمزگان و کشور می باشد که سالیانه حوادث دلخراشی در این محور رخ می دهد و وعده های متعدد مسئولان برای تعریض و بهسازی این محورها عملی نشده، همچنین سالیانه تعداد زیادی از اهالی به دلیل نبود جاده استاندارد جان خود را از دست می دهند و خانواده های بسیاری عزادار می شوند.


به دلیل رشد چشمگیر جمعیت در مناطق هشت بندی، سندرک بشاگرد، کریان و توسعه این مناطق راه ارتباطی فعلی دسترسی به مرکز شهرستان میناب گنجایش حجم عظیم تردد ها را ندارد و نیاز مبرم به تعریض و بهسازی این محورها می باشد.


از سوی دیگر رشد چشمگیر فعالیت های کشاورزی در شهرستان میناب و بشاگرد بر حجم تردد ماشین آلات سنگین را در محور میناب - هشت بندی- سندرک و بشاگرد افزوده است و خطر تصادف غیر این محور را افزایش داده است.

 

 شایان ذکر است در پی عدم انجام اقدام جدی از سوی مسئولان برای تعریض و بهسازی محور حادثه خیز هشت بندی به میناب در هفته گذشته این محور توسط اهالی مسدود و خواستار رسیدگی فوری به این محور برای جلوگیری از وقوع حوادث دلخراش شدند.