پیام قدردانی خانواده مقدسه حیدری رتبه برتر کنکور سراسری سال ۹۹ از ابراز احساسات مردمی

درخشش بی سابقه دانش آموز اهل هشت بندی در آزمون سراسری ۹۹

خانواده مقدسه حیدری دانش آموز رتبه برتر کنکور از منطقه هشت بندی که موفق به کسب رتبه ۳۹ آزمون سراسری ۹۹ شد در پیامی از ابراز لطف و احساسات مردمی قدردانی نمودن.

کد خبر : 96        تاریخ انتشار :  پنج شنبه, 03 مهر 1399

 

به گزارش پایگاه خبری «هشت بندی»متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم


أشكَرُكُم للّه‏ِِ أشكَرُكُم للناسِ؛

سپاسگزار ترین شما از خدا، سپاسگزارترین شما از مردم است. امام سجاد(ع)

 

????در آغاز کلام خداوند بی همتای را می ستائیم که ما را لیاقت بخشید به واسطه موهبت الهی خود، پذیرای محبت بی کران بندگانش باشیم.

 

✍️نگاه و اندیشه بلند مردمان سرزمینم به علم و دانش سابقه دیرینه دارد و در این دنیای پرهیاهوی مادی هنوز اندیشه و علم اندوزی، عالمان و دانشمندان جایگاه ویژه‌ای در نزد مردمان ذی فرهنگ و صاحب اندیشه دارند.

 

????آنچه که موجب افتخار و غرور است سخاوت و بخشندگی تک تک شهروندان، دوستان، آشنایان، همکاران و اقوام در تزریق انرژی مثبت و اظهار لطف و محبت بی منت به یکی از فرزندان خود در طی این چند روز بوده است.

 

????جای بسی خوشحالی است که همه اقشار مردم این موفقیت را از آن خود دانسته و آن را افتخاری برای خود، منطقه، شهرستان و استان عنوان می‌نمودند قطعاً راز نمود چنین حسی از ضمیر و ذات پاک انسانی آنها منبعث می شود که منشا آن میل به جاودانگی و عظمتی است که خداوند در نهاد هر آدمی قرار داده است و شما چه زیبا آنرا با کلمات سراسر عشق و محبت که از اعماق وجودتان سرچشمه می گرفت چه به صورت حضوری، تلفنی یا پیامکی سخاوتمندانه به فرزند خودتان ابراز نمودید.

 

????چقدر با شکوه و غرور انگیز است است که زنان و مادران سرزمینم با زلالی هر چه تمام تر و چشمانی پر از اشک شوق این موفقیت را تبریک می گفتند و گویی که این موفقیت دختر خودشان است و این یعنی بزرگی روح مادران.

 

انشالله با دعای خیر شما مردم عزیز این فرزند احقر سرزمینمان بتواند پله های رشد و ترقی در تمام جنبه های علمی و معنوی را طی نماید و ذره ای از این همه محبت و همدلی شما مردم خیرخواه را جبران نماید.

 

به رسم ادب و قدرشناسی در مقابل عظمت شما مردم عزیز سر تعظیم فرود آورده و نهایت تقدیر و تشکر قلبی خود را نثار وجود ذی قیمت تان می نماییم و از حضرت احدیت بهترین ها را برایتان آرزومندیم.

 

در خاتمه از مجموعه مدیریت محترم آموزش و پرورش شهرستان میناب،کادر آموزشی دبستان علی اکبر هجرت مجتمع امام( ره) ،کادر آموزشی دبستان شهید قاسم عسکری هشتبندی2،کادر آموزشی متوسطه اول و دوم فرزانگان میناب به مدیریت سرکار خانم ترکمانی ،کادر آموزشی اسبق متوسطه اول و دوم فرزانگان میناب به مدیریت سرکار خانم بلالی فرد،مجموعه اداری و سرپرستی خوابگاه حاج عبدا.. والی کمیته امداد امام خمینی(ره) بشاگرد، که در فرآیند ۱۲ ساله آموزشی فرزند این حقیر نقش موثری داشته اند نهایت تقدیر و تشکر را دارم.

و من الله التوفیق
خانواده مقدسه حیدری

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اخبار هرمزگان