پیچیده شدن انتخابات آینده مجلس در حوزه انتخابیه مرکز و شرق هرمزگان / حوزه شرق هرمزگان چهره های پرنفوذ و مطرح جدید را در کارزار انتخابات آینده مجلس خواهد دید

پیچیده شدن انتخابات آینده مجلس در حوزه انتخابیه مرکز و شرق هرمزگان / حوزه شرق هرمزگان چهره های پرنفوذ و مطرح حدید را در کارزار انتخابات آینده مجلس خواهد دید

یک سال مانده به انتخابات سال آینده مجلس شورای اسلامی تنور انتخابات در استان همزگان به ویژه در حوزه های انتخابیه مرکز و شرق هرمزگان با اعلام کانیداتوری غیر منتظره افراد شاخص و مطرح جدید در حال داغ شدن است.

کد خبر : 96139325        تاریخ انتشار :  پنج شنبه, 29 آذر 1397

 

به گزارش پایگاه خبری «هشت بندی» در حوزه انتخابیه مرکز استان برخی اخبار از حضور احتمالی کاندیدای اهل سنت هرمزگان برای ورود به مجلس خبر میدهد.


نزدیک شدن به فضای انتخابات مجلس، سبب تحرک بسیاری از اشخاص ، گروهها و احزاب در این عرصه شده است.


در این دوره نام برخی از کاندیدای احتمالی اهل سنت استان هرمزگان نیز برای کاندیداتوری از حوزه مرکزی استان به گوش می رسد.


به نظر می آید اهل سنت مرکز استان هرمزگان برای اولین بار می خواهند با یک کاندیدای اختصاصی وارد عرصه ی رقابت انتخابات مجلس شوند و چنانچه انتخابات مجلس در این دوره بصورت استانی برگزار شود، این موضوع جدی تر خواهد بود.


از آنجا که اهل سنت در مرکز استان چندین دوره است که هیچ کاندیدای اختصاصی نداشته و همواره به کاندیدای شیعه رای داده اند این انتظار وجود دارد که اگر از میان اهل سنت، فرد توانمندی که مقبول شیعه و سنی بوده، کاندیدا شود، نه فقط از میان اهل سنت بلکه از میان رای دهندگان شیعه نیز آراء مناسب بیاورد.


از جمله کسانی که نام آنها به عنوان کاندیدای اهل سنت استان مطرح است می توان به صالح دریانورد رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، مهندس پرتابیان فرماندار سابق بستک، عبدالجواد کمالی رئیس ستاد دکتر روحانی در جزیره قشم و عضو هیات مدیره سازمان منطقه آزاد قشم و عبدالجلیل امینی رئیس شورای اسلامی شهرستان قشم اشاره کرد.


برخی از این افراد بصورت هدفمند و در مدت بسیار کوتاهی به سمت های مختلفی رسیده اند و با توجه به فعالیت فراوان و چشمگیر آنها که رضایت عمومی را بطور نسبی در برداشته است، این تصور ایجاد می شود که هدف نهایی این افراد، حضور در انتخابات مجلس بوده است .

 

به هر حال به نظر می آید در این دوره شاهد حضور غافلگیرکننده برخی کاندیدای اهل سنت در انتخابات مجلس هستیم.


همچنین از حوزه شرق هرمزگان نیز خبرها حاکی از آن است بیش از یک سال مانده به انتخابات سال آینده برخی کاندیدا و گروه های طرفدار آنها فعالیت های فشرده خود را به صورت خاموش برای پیروزی در انتخابات آینده مجلس آغاز کرده اند.


در این میان اعلام آمادگی چهره های پر نفوذ ، مطرح و جدید برای حضور در کارزار انتخاباتی شرق هرمزگان عرصه رقابت انتخاباتی را در این حوزه بیش از پیش پیچیده و نفس‌گیر خواهد کرد.


برخی کاندیدا های و نمایندگان سابق شرق هرمزگان به همراه برخی معاونین سابق استاندار هرمزگان و همچنین برخی مدیران کل و برخی روسای سازمان های استان از مطرح ترین و جدیدترین چهره های انتخاباتی در شرق هرمزگان هستند که قرار است به زودی با اعلام برنامه های خود به صورت غیر رسمی وارد کارزار انتخاباتی در شرق هرمزگان شوند.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کلاس مداحی

اخبار هرمزگان