گلایه امام جمعه میناب از عدم سفر رئیس مجلس به این شهرستان/تنها صدای کوپ کوپ هلیکوپترها از سفر لاریجانی نصیب مردم میناب شد

خطیب جمعه میناب: مردم از برخورد دستگاه قضا ناراحت هستند

خطیب جمعه میناب با اشاره به سفر رئیس مجلس شورای اسلامی به هرمزگان عنوان کرد: از سفر آقای لاریجانی فقط صدای کوپ کوپ هلیکوپترها نصیب مردم میناب شد و بازهم خدا را شکر که از آسمان ما عبور کردند.

کد خبر : 96135028        تاریخ انتشار :  شنبه, 01 دی 1397

 

به گزارش پیگاه خبری «هشت بندی»، «میرزا حسین معتمدی فر» در خطبه‌های نماز جمعه میناب گفت: دشمن‌روی مشکل دارها تمرکز و تکیه کرده است.

 

وی افزود: طالبان و القاعده را درست کردند که خط انقلاب ما را کمرنگ کنند و داعش را علم کردند که حزب‌الله کمرنگ بشود؛ اما حرب الله مرد و مردانه مقابل صهیونیست‌ها ایستاده‌اند.

 

خطیب جمعه میناب گفت: در قرن‌های گذشته چیزی به اسم کریسمس وجود نداشته است و مراسم کریسمس توسط هنرمندان درست‌شده است.

 

معتمدی فر با اشاره به اینکه باید به بسته فرهنگی شب یلدا توجه ویژه‌ای شود، گفت: شب یلدا شبی نیست که به‌غفلت گذرانده شود.

 

نفت دنیا تمام می‌شود اما نخل و مردم میناب تمام‌شدنی نیست


امام‌جمعه میناب با اشاره به صحبت‌های نماینده ولی‌فقیه استان در جلسه شورای اداری در بندرعباس گفت: آیت‌الله نعیم‌آبادی حرف دل ما را زدند.

 

وی در ادامه گفت: از سفر لاریجانی به هرمزگان فقط صدای کوپ کوپ هلیکوپترها نصیب ما مردم میناب شد و بازهم خدا را شکر که از آسمان ما عبور کردند.

 

خطیب جمعه میناب با اشاره به اینکه اقتصاد مقاومتی بر مبنای نخل و کشاورزی این نعمت خدادادی شکل می‌گیرد، گفت: نفت دنیا تمام می‌شود اما نخل و مردم میناب تمام‌شدنی نیست.

 

وی با اشاره به اینکه مشکل عمده و اساسی ما کار است خطاب به لاریجانی گفت: عمر جوان مینابی روی موتور و مصرف بنزین سپری می‌شود./موج

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کلاس مداحی

اخبار هرمزگان