4 وزیر پیشنهادی رای آوردند

رای اعتماد به 4 وزیر پیشنهادی دولت

نمایندگان فرهاد دژپسند وزیر پیشنهادی امور اقتصادی و دارایی ، رضا رحمانی وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت ، محمد اسلامی وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی و در نهایت محمد شریعتمداری وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی رابه عنوان وزرای جدید دولت انتخاب کردند .

کد خبر : 96132284        تاریخ انتشار :  شنبه, 05 آبان 1397


بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی امور اقتصادی و دارایی، تعاون، کار و رفاه اجتماعی، راه و شهرسازی و صنعت، معدن و تجارت ساعت 13 بعد از ظهر آغاز شد و نمایندگان در حدود 9 ساعت بدون وقفه به بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی دولت پرداختند.

به گزارش پایگاه خبری «هشت بندی»؛ آقایان فرهاد دژپسند، محمد شریعتمداری، محمد اسلامی و رضا رحمانی به ترتیب برای وزارتخانه های نامبرده به عنوان وزیر پیشنهادی به مجلس معرفی شده اند.

نمایندگان فرهاد دژپسند وزیر پیشنهادی امور اقتصادی و دارایی را با ۲۰۰ رای موافق، ۵۰ رای مخالف و ۱۵ رای ممتنع از مجموع ۲۶۵ نماینده حاضر در جلسه به عنوان وزیر امور اقتصادی و دارایی انتخاب کردند. همچنین نمایندگان وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت را با ۲۰۳ رای موافق، ۴۹ رای مخالف و ۱۳ رای ممتنع از مجموع ۲۶۵ رای ماخوذه به رضا رحمانی به عنوان وزیر صنعت رای اعتماد دادند.

در نهایت نیز محمد اسلامی با کسب با ۱۵۱ رای موافق و ۹۸ رای مخالف و ۸ رای ممتنع از مجموع ۲۶۴ نماینده حاضر در مجلس به اسلامی برای وزارت راه و شهرسازی انتخاب شد نمایندگان مجلس شورای اسلامی محمد شریعتمداری را نیز با ۱۹۶ رای موافق، ۶۳ رای مخالف و ۵ رای ممتنع از مجموع ۲۶۴ نماینده حاضر در جلسه به عنوان وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی انتخاب کردند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اخبار هرمزگان