جزئيات عمليات گسترده پاكسازي مناطق آلوده در هشت بندي توسط سپاه و نيروي انتظامي / پلمپ دو مغازه فروش مواد روانگردان /كشف كاهاي قاچاق و سلاح در ديوار سنگي چراغ اباد

 فرمانده نیروی انتظامی هرمزگان: باند مسلح «لاتورسر» در جاسک خلع سلاح شد

در طي عمليات گسترده پاكسازي سپاه پاسداران و نيروي انتظامي در هشت بندي  دو باب مغازه عرضه موارد روانگردان پلمپ و مقاديري سلاح سرد ، كالاي قاچاق و دو دستگاه خودرو پژو در ديوار سنگي چراغ آباد كشف و ضبط شد.

کد خبر : 94131737        تاریخ انتشار :  چهار شنبه, 01 دی 1395

 

به گزارش پايگاه خبري «هشت بندي»؛جانشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه میناب از پلمپ 2 باب مغازه فروش قرص های روان گردان طی عملیات مشترک سپاه و نیروی انتظامی در منطقه هشتنبدی میناب خبرداد.

 

سید حسن فاطمی جانشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان میناب در گفتگو با میناب جنوب گفت: طی عملیات مشترک سپاه و نیروی انتظامی در راستای پاکسازی محله های آسیب پذیر در شهرستان میناب ضابطین سپاه و نیروی انتظامی طی بازدید از 3 باب منزل مسکونی مشکوک در منطقه هشتنبدی موفق به کشف و ضبط 60 لیتر مشروبات الکلی دست ساز شدند.

 

جانشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه میناب در همین رابطه از کشف و ضبط 25 قبضه سلاح سرد از نوع چاقو و قمه،5 دستگاه موتور سیکلت، دو دستگاه خودرو پژو، و مقادیری رادیو ضبط و موبایل قاچاق خبرداد و اظهار داشت: این کالاهای قاچاق کشف شده از محله دیوار سنگی منطقه هشتبندی کشف و ضبط شد.

 

وی در همین رابطه از پلمپ 1 باب مغازه و 1 دکه بین راهی فروش قرص های روان گردان در منطقه هشتنبدی توسط ضابطین سپاه و نیروی انتظامی خبر داد و گفت: با افراد سودجو که اغلب آنها غیر بومی هستند با اجاره نمودن منزل مسکونی و مغازه در این منطقه اقدام به تحریک و گرایش جوانان به سمت اعتیاد به قرص های روان گردان تلاش می کنند طبق قانون برخورد می شود.

 

وی ارزش ریالی کالاهای قاچاق کشف شده را بیش از 600 میلیون ریال عنوان نمود و خاطر نشان کرد: در این عملیات 5 نفر دستگیر شد که برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی شهرستان تحویل داده شدند./راه دانا

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اخبار هرمزگان