جزئيات واكنش فرمانده انتظامي و مدير آموزش و پرورش ميناب به آدم ربايي در اين شهرستان / دانش آموز قرباني قاچاقچيان مواد مخدر

واكشن فرمانده انتظامي ميناب به ادم ربايي در اين شهرستان / دانش اموز قرباني قاچاقچيان ماود مخدر

در پي ربوده شدن دانش آموز مينابي در مسير حركت به مدرسه فرمانده انتظامي اين شهرستان و مدير آموز و پرورش  ميناب نسبت به آن واكنش نشان دادند.

کد خبر : 94136088        تاریخ انتشار :  شنبه, 04 دی 1395

 

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان میناب با بیان اینکه این ربوده شدن مربوط به قاچاق مواد مخدر بوده است،گفت: کارآگاهان نیروی انتظامی درحال بررسی حادثه ربوده شدن صبح امروز در میناب هستند.


به گزارش پايگاه خبري «هشت بندي»احسان رکنی خو در گفتگو با مهر در مورد ربوده شدن دانش اموز مینابی در مسیر مدرسه که صبح روز شنبه رخ داد، بیان داشت: گروگان گرفتن دانش آموز کلاس چهارم دبستان سجاد میناب بیشتر به بحث قاچاق مواد مخدر مربوط می شود.

 

رکنی خو گفت: پس از اعلام گزارش گروگان گیری از سوی مردم ومدرسه دانش اموز اکیپی از کاراگاهان برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

 

فرمانده انتظامی میناب گفت:این موضوع در دست بررسی است وتلاش می شود که با بدست آوردن کوچکترین سر نخی که بتواند مارا در آزاد سازی این دانش آموز کمک کند برای آزاد سازی وی اقدام وگروگانگیر هارا دستگیرکنیم.

 

رکنی خو گفت: نیروهای انتظامی شهرستان در صدد هستند تا با همکاری والدین ومردم این کار را در کمترین زمان ممکن انجام دهند.

 

مدیر آموزش و پرورش شهرستان میناب گفت: حادثه آدم ربایی و ربوده شدن دانش آموز دبستان محله باغملک در مسیر بوده و ارتباطی با فضای مدرسه نداشته است.


به گزارش پايگاه خبري «هشت بندي»غلامرضا سالاری در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد ربوده شدن دانش آموزی در شهرستان میناب، بیان داشت: ربوده شدن دانش آموز مینابی در زمان بدو ورود به مدرسه نبوده و در مسیر راه به مدرسه بوده است.

 

وی تاکید کرد: بلافاصله پس از این حادثه که صبح امروز در مسیر مدرسه اتفاق افتاد، پلیس آگاهی با همکاری آموزش و پرورش شناسایی عاملان وانگیزه های احتمالی را در دستورکار قرار داد.

 

به گفته سالاری، آموزش و پرورش شهرستان میناب به لحاظ حساسیت و اهمیت موضوع، از لحظه وقوع، با هماهنگی پلیس و سایر نهادهای ذیربط، پیگر موضوع است.

 

 

دیدگاه‌ها   

-1 #2 هشتبندی 1395-10-04 19:59
مخاطب محترم با سلام
ضمن احترام به نظر شما ذکر چند نکته ضروری است
1_ گستره فعالیت پایگاه خبری هشت بندی تنها مختص خود هشتبندی نبست و شامل اخبار مهم استان ،ایران و جهان جهت اطلاع مخاطبان از و مهم ترین اخبار روز می باشد که منافاتی با رسالت اطلاع رسانی آن ندارد و صفحه اول سایت ترکیبی از اخبار هشتبناخرینهشتبندیتان ،ایران و جهان می باشد.
2_ دستاندرکاران سایت تلاش خود را با وجود مشغله کاری بسیار برای پوشش اخبار مهم انجام می دهند و قطعا پوشش همه اخبار با همه این مشکلات و محدویت ها امکان پذیر نیست
3_ ظهور رسانه های جدید خبری هر چه بیشتر شوند باعث کاستن حجم کار از دست اندرکاران سایت می شوند و باری از دوش انهابرداشته می شود و ظهور این رسانه های جدید نه تنها رقیب نیست بلکه بازوی کمکی هستند در پوشش بهتر و رخداداحباررخداد
4 _ هدف این رسانه اطلاع رسانی است و کم و زیاد شدن مخاطبان به جذابیت اخبار مربوط می شود و تاگنون سعی شده است پوشش کاملی از اخبار داده شود شما بیان می کنید ریزش ولی ارزیابی ها و مستندات موجود حکایت از جذب مخاطبان جدید و بیشتر شدن آنها می دهد
نقل قول کردن
+1 #1 محمد 1395-10-04 14:02
سلام
از24 خبری که صفحه اول گذاشتید فقط 2 خبر مربوط به هشتبندی است؟؟؟؟
این همه اتفاقات در هشتبندی...
به سمت کلی گویی سایت رفته است که باعث از دست دادن مخاطب میشود من خودم از کانال هشتبندی انلاین استفاده میکنم تا کانال سایت.
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اخبار هرمزگان