آشوری : تغییر بعضی مدیران و مسئولان، غیر عادی نیست/هر تغییری در راستای بهبود وضعیت قابل پذیرش است

عضو هیئت رئیسه مجلس: پروژه های عمرانی فدای کمی گرایی شدند/کیفیت نامطلوب پروژه ها

عضو هیئت‌رئیسه‌ مجلس شورای اسلامی گفت: اگر فرآیند تغییر مدیران منطقی باشد هر تغییری در راستای بهبود وضعیت قابل پذیرش است و در این زمینه منطق کار، خدمت هرچه بهتر به مردم است.

 

 

به گزارش پایگاه خبری «هشت بندی» محمد آشوری در گفت و گو با ایسنا افزود: برای آنکه سرعت خدمت رسانی به مردم افزایش پیدا کند و از شیوه ها و روش های مناسبی برای این خدمت رسانی بهره بگیریم، الگویی طراحی شد تا مجموع دستگاه های اجرایی که مسئولیت های مختلف را به عهده دارند، با نمایندگان استان در مجلس در بخش های روستایی و شهری حضور پیدا کنند.

 

وی تصریح کرد: در این بازدیدها و جلسات هم شناخت دقیقی از مسائل و مشکلات به شکل منسجم ایجاد می شود و هم به نوعی راهکارهای منطقی را با همفکری مجموعه مدیران طرح می شود.

 

آشوری اضافه کرد: این همفکری سبب می شود که اولویت های توسعه هر منطقه را براساس اسناد آن منطقه شناسایی کنیم تا مقدمه ای برای فهم مشترک ایجاد کند، به عبارتی همگرایی شکل بگیرد و در نهایت مجموعه انرژی و توان صرف رفع مشکلات خواهد شد.

 

نماینده مردم هرمزگان در مجلس بیان کرد: پیشنهادی مبنی بر تدوین شناسنامه روستاها در بخش های مختلف شده است که ما آن را بررسی خواهیم کرد.

 

وی با بیان اینکه تغییر و تحولات در مسیر انجام کار همیشه بوده است، ادامه داد: تغییر بعضی مدیران و مسئولان، غیر عادی نیست و منطق کار این است که مدیرانی که توان و ظرفیت انجام کار را دارند، ادامه دهند و کسانی که در جبهه جدیدی می توانند خدمت رسانی کنند، فعالیت خود را آغاز کنند.

 

عضو هیئت‌رئیسه‌ مجلس در خصوص تغییر جایگاه بعضی مسئولان، اظهار کرد: جابه جایی خدمت رسانی برخی مدیران با رعایت حفظ حرمت و کرامت، صورت خواهد گرفت، البته لازم به ذکر است که این امر مختص به استان هرمزگان نیست و در سراسر ایران این موضوع اجرا می شود.

 

وی عنوان کرد: می توان گفت اگر فرآیند کار منطقی باشد، هر تغییری در راستای بهبود وضعیت قابل پذیرش و در این زمینه منطق کار، خدمت هرچه بهتر به مردم است.

 

آشوری در پایان در خصوص بهره برداری از پالایشگاه گاز هنگام در آینده ای نزدیک، گفت: یکی از پروژه های عظیم که به دست کارشناسان توانمند کشور انجام شد، ساخت پالایشگاه هنگام در منطقه ی نفت و گاز خیز قشم است که طبعا این پروژه ها،فعالیت هایی است بر اساس توانمندی ملی منطقه ای در نقاط مختلف کشور انجام می دهیم که این موارد جزء افتخارات ملی ایران است.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اخبار هرمزگان