آغاز توزیع بنزین یورو ۴ در هرمزگان

 

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه هرمزگان گفت: عرضه سوخت یورو ۴ از ۲۶ اسفند در همه جایگاه‌های عرضه سوخت بندرعباس آغاز شد.

کد خبر : 96136276        تاریخ انتشار :  دوشنبه, 28 اسفند 1396

 

به گزارش خبرنگار مهر، جلال الدین مراد صبح یکشنبه در جمع خبرنگاران بیان داشت: بنزین یور ۴ ابتدا در شهر بندرعباس و به تدریج در شهرستان‌های دیگر استان توزیع می‌شود. این بنزین به علت کیفیت مناسب در کاهش آلودگی هوا و کاهش مصرف سوخت تاثیر به سزایی دارد.بنزین

 

ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه هرمزگان با اشاره به تامین سوخت در همه جایگاه‌های استان برای شهروندان و مسافران نوروزی گفت: در تعطیلات نوروز هم مانند دیگر ایام سال عرضه سوخت در جایگاه‌ها به صورت ۲۴ ساعته انجام می‌شود.

 

مراد افزود: از ۱۰ اسفند کمیته‌ای از پخش فراوده‌های نفتی استان؛ بازدید، نظارت و رصد خدمات جایگاه‌های عرضه سوخت را تا پایان تعطیلات برعهده دارند. شهروندان می‌توانند برای انتقال هرگونهپیشنهاد، انتقاد و شکایت در زمینه عملکرد جایگاه‌ها و مراکز عرضه فراورده‌های نفتی با سامانه ۰۹۶۲۷ تماس بگیرند. افرون بر نظارت استانی نظارت کشوری هم در قالب گلگشت‌های نوروزی کار نظارت بر عرضه سوخت را در جایگاه‌های توزیع سوخت برعهده دارند.

 

مراد همچنین از آغاز عملیات ساخت دو مخزن ذخیره سوخت در شهرستان‌های ابوموسی و قشم در سال آینده خبر داد و افزود: مخزن سوخت ۲ میلیون لیتری در ابوموسی به منظور ذخیره سازی گازوئیل و مخزن سوخت در جزیره کیش برای افرایش ظرفیت ذخیره سازی سوخت هواپیما ساخته می‌شوند.

 

۱۴۵جایگاه توزیع سوخت در استان وجود دارد که ۴۸ جایگاه زیر پوشش ناحیه مرکزی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی بندرعباس قرار دارند.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اخبار هرمزگان