آغاز عرضه مستقیم ماهی در بندرعباس

 

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: عرضه مستقیم ماهی در بازار بندرعباس با هدف تنظیم بازار این محصول و کاهش قیمت آغاز می شود.

کد خبر : 96134168        تاریخ انتشار :  سه شنبه, 23 مرداد 1397

 

به گزارش پایگاه خبری «هشت بندی»، ایرج حیدری در جلسه کارگروه تنظیم بازار استان هرمزگان که با محوریت بررسی قیمت ماهی در استان برگزار شد، عنوان کرد: فلسفه وجودی مسئولان در نظام اسلامی خدمت و کسب رضایت مردم است و مدیران باید تحقق این مهم را سرلوحه کار خود قرار دهند.عرضه مستقیم ماهی در بندرعباس آغاز می شود

 

وی گفت: مدیران دستگاه های اجرایی افزایش و تقویت نظارت ها را در حوزه مسئولیتی خود را جدی بگیرند و اگر ضعفی در کارها مشاهده شود به دلیل ضعف در نظارت هاست.

 

معاون هماهنگی اموراقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان با تاکید بر افزایش نظارت ها در عرضه و فروش آبزیان در استان، خاطرنشان کرد: اداره کل شیلات استان نسبت به عرضه و فروش آبزیان در استان بیش از گذشته نظارت ها را بالا ببرد تا از سوء استفاده های احتمالی در بازار ماهی استان جلوگیری بعمل آید.

 

حیدری با تاکید بر نظارت بر فعالیت شناورهای صیادی، خاطرنشان کرد: اداره کل شیلات استان نسبت به عملکرد شناورهای صیادی استان نظارت داشته باشد و این شناورها باید متناسب با سوختی که برای صید دریافت می کنند ماهی به بازار استان عرضه کنند تا کمبودی در عرضه این محصول مهم که نقش اساسی در سبد غذایی مردم استان دارد احساس نشود.

 

وی اظهار داشت: با هدف تنظیم بازار و کاهش قیمت محصول ماهی در بازار استان عرضه مستقیم این محصول در شهر بندرعباس توسط شیلات استان با قیمت مناسب آغاز می شود.

 

وی افزود: عرضه مستقیم ماهی در بندرعباس از امروز در محل بازار ماهی گامبرون روبروی شیلات استان آغاز می گردد و شهروندان می توانند ماهی مورد نیاز خود را با قیمت مناسب از این محل تامین کنند.

 

معاون هماهنگی اموراقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان با تاکید بر اهمیت نظارت بر عرضه بهداشتی ماهی در استان، خاطرنشان کرد: اداره کل دامپزشکی استان نسبت به عرضه بهداشتی محصول ماهی در محل های فروش اقدام کنند تا از عرضه غیر بهداشتی محصول جلوگیری بعمل آید./مهر

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کلاس مداحی

اخبار هرمزگان