آیت الله نعیم آبادی: مشکل بی آبی در هرمزگان بی معناست/لزوم توجه جدی به بیمارستان ها

نماینده ولی فقیه در هرمزگان: مشکل بی آبی در هرمزگان بی معناست/لزوم توجه جدی به بیمارستان ها

نماینده ولی فقیه در هرمزگان گفت: مشکل کم آبی در هرمزگان بی معناست.

کد خبر : 96132472        تاریخ انتشار :  شنبه, 01 دی 1397

 

به گزارش پایگاه خبری «هشت بندی»، آیت الله غلامعلی نعیم آبادی عصر پنجشنبه در هشتمین نشست شورای اداری هرمزگان با فعالان اقتصادی که با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی در بندرعباس برگزار شد، بیان داشت: کسی که آب، خاک دارد و استفاده نمی کند و یا مدیریت نمی کند و نیازمند دیگران است از رحمت الهی به درو است این یک حدیث است. اگر استانهای دیگر بگویند آب نداریم ما در کنار دریا نمی توانیم بهانه نبود آب را داشته باشیم.

 

وی عنوان کرد: در هرمزگان دو دریا داریم یکی خلیج فارس و دریای عمان و دیگری آب تولید شده از کولرها است که باید بهترین استفاده را از آن کرد. میناب بزرگترین ضربه را خورده است و سد استقلال در بندرعباس مصرف شد و دیر به سمت ایجاد آب شیرین کن ها رفته ایم.

 

آیت الله نعیم آبادی خاطرنشان کرد: وزیر نیرو اعلام کرد آب ۱۰ حلقه چاه تمام شدنی است. خشکسالی در هرمزگان معنا ندارد و وضعیت کنونی در هرمزگان به دلیل بی مدیریتی در تهران است.

 

نماینده ولی فقیه در هرمزگان اظهارداشت: هرمزگان یک استان کشاورزی است، ۴هزار حلقه چاه در رودان قرار دارد بهترین مرکبات در هرمزگان قرار دارد. فصل مرکبات است اما محصول روی دست کشاورز می ماند و برای حل مشکل فروش محصول باید تدبیر کرد.

 

وی با اشاره به حوزه بهداشت و درمان استان ابرازداشت: بیمارسنان شهید محمدی نیاز درمانی دو استان کرمان و هرمزگان را تامین می کند. به تازگی دو بیمارستان در حال ساخت است. وضعیت بیمارستانی هرمزگان خراب است و وضعیت بیمارستان شهید محمدی اصلا خوب نیست.

 

آیت الله نعیم آبادی تصریح کرد: تنگناهای دولت را می دانیم اما مشکلات موجود در هرمزگان قابل قبول نیست.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اخبار هرمزگان