احمدی:میناب نیازمند دانشگاه فرهنگیان است / لزوم برنامه ریزی برای موفقیت های بیتر در کنکور 98

فرماندار ویژه میناب عنوان کرد: تاسیس دانشگاه فرهنگیان نیاز اصلی حوزه آموزشی در شرق هرمزگان

فرماندار ویژه میناب گفت: تاسیس دانشگاه فرهنگیان یکی از نیاز های اصلی در حوزه آموزش شرق هرمزگان است که می تواند مشکلات آموزش و پرورش را مرتفع سازد.

کد خبر : 96132828        تاریخ انتشار :  شنبه, 24 شهریور 1397

 

به گزارش پایگاه خبری «هشت بندی»، محمد احمدی ظهر پنجشنبه در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان میناب با اشاره به اینکه در حوزه آموزش و پرورش هزینه ها تبدیل به سرمایه، پیشرفت و توسعه ایران اسلامی می شود گفت: دانش آموزانی که امروز از خدمات و امکانات آموزش و پرورش برخودار می شوند فردای کشور و جامعه را مدیریت و هدایتگری می کنند.

 

احمدی ضمن تشکر از تلاشهای مجموعه آموزش و پرورش شهرستان میناب بیان داشت: دانش آموزان و جوانان این شهرستان در عرصه های مختلف فرهنگی و آموزشی افتخار آفریدند که ماحصل تلاش همه مسئولین و به ویژه مجموعه آموزش و پرورش است

 

احمدی با بیان اینکه در سال تحصیلی جدید باید برای آیندگان شهرستان واستان تلاش شودعنوان کرد: در سال تحصیلی جدید بیش از ۵۰ هزار نفر دانش آموز در شهرستان میناب به مدرسه خواهندرفت که با تلاش مربیان می توانند به آینده سازان این کشور تبدیل و افتخار آفرینی کنند.

 

فرماندار ویژه میناب در بخش دیگر از سخنان خود به جایگاه شهرستان میناب در استان هرمزگان و کشور اشاره کردند و تاکید داشت: همانگونه که شهرستان میناب از نظر جمعیت و تقسیمات کشور دومین شهرستان استان هرمزگان محسوب می شود با برنامه ریزی اصولی و مدون و با پشتکار مضاعف جایگاه آموزش و پرورش شهرستان میناب باید به جایگاه ممتاز در استان و کشور ارتقاء پیدا کند.

 

احمدی با اشاره به تلاشهای صورت گرفته در این حوزه گفت: تلاش های زیادی در این زمینه صورت گرفته است اما باید با برطرف کردن نقاط ضعف و برجسته کردن نقاط مثبت برای رسیدن به جایگاه واقعی گام برداشته شود.

 

نماینده عالی دولت در شهرستان میناب بیان داشت: الحمد لله شهرستان میناب در حوزه های مختلف و به ویژه پرورشی و خوارزمی افتخارات قابل توجهی کسب کرده است که حای تقدیر دارد.

 

فرماندار ویژه شهرستان میناب با بیان اینکه دانش آموزان شهرستان میناب در کنکور رتبه های خوبی کسب کرده اند عنوان کرد: در جهت افزایش رتبه های کنکور شهرستان میناب در سال های آینده برنامه ریزی بیشتری شود تا برای کسب رتبه های ممتاز کشوری از متیازات خوبی برخوردار شویم .

 

احمدی با اشاره به اینکه نهاد های حمایتی برای دانش آموزان که توانایی مالی خوبی ندارند اقدام کنند گفت: کمیته امداد و بهزیستی نهایت همکاری در جهت جلوگیری از بازماندن دانش آموزان از مدرسه را داشته باشندتا در شهرستان هیچ دانش آموز بازمانده از تحصیل به علت عدم توانایی مالی وجود نداشته باشد.

 

احمدی تاسیس دانشگاه فرهنگیان در شهرستان میناب را از اولویت های اصلی ومحوری برای حوزه آموزش وپرورش شرق استان دانست وتصریح کرد: باید در جهت تاسیس دانشگاه فرهنگیان نهایت تلاش و برنامه ریزی صورت گیرد تااین نقطه از کشور از این ظرفیت برخوردار شود./مهر

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کلاس مداحی

اخبار هرمزگان