اظهارات این هفته امام جمعه میناب

 

امام جمعه میناب گفت: رهبر انقلاب یک الگوی ملی و تاریخی در ایستادگی مقابل بیگانگان است.

کد خبر : 96139963        تاریخ انتشار :  شنبه, 16 دی 1396

 


به گزارش پایگاه خبری «هشت بندی»، حجت الاسلام میرزاحسین معتمدی فر در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان میناب با اشاره به اعتراضات اخیر در کشور که سبب سوء استفاده اغتشاشگران علیه امنیت ملی کشور شد گفت: اعتراض برای برطرف کردن فشار بر معیشت مردم حق طبیعی مردم بوده و مسئولان هم با پذیرش این اعتراضات به دنبال حل مشکلات اقتصادی، بیکاری و فساد هستند.کراپ‌شده - میرزا حسین معتمدی فر

 


معتمدی فر بیان داشت: مردم از وجود گرانی، فساد و تبعیض که زندگی آنها را با چالش روبرو کرده راضی نیستند و این اعتراضات از شکل گیری این موضوعات بوده که در کنار اعتراضات مردمی عده ای سودجو امنیت ملی کشور را هدف قرار داده اند.

 

امام جمعه میناب گفت: هتک حرمت به پرچم ایران و آتش زدن مساجد اماکن عمومی به دور از اعتراض مسالمت امیز برای احقاق حق بوده و آن اغتشاش علیه امنیت ملی و کشور است که دستگاه قضا با اغتشاشگران با جدیت برخورد کند.

 

خطیب جمعه میناب عنوان داشت: ما با هر گونه اقدام علیه امنیت ملی که توسط عده ای ساختار شکن وابسته به کشورهای غربی به وقوع پیوست مخالفیم وبدون هرگونه تعارفی باید با این اخلال گران که سبب شادی بیگانگان شد برخورد قاطعانه شود.

 

معتمدی فر گفت: مردم کشور ایران با داشتن رهبری فرزانه و تجربه فتنه های گذشته و دخالت بیگانگان به امور داخلی به بصیرت کامل رسیده اند و این بار بدون اذن مقام معظم رهبری خود وارد عمل شده و با حضور در صحنه همه توطئه های دشمنان جمهوری اسلامی ایران را خنثی کردند.

 

خطیب جمعه میناب گفت: مقام معظم رهبری یک اراده ملی و تاریخی برای جهان اسلام است و با رهنمودهای ایشان در دخالتهای دشمنان در تفرقه انگیزی در کشورهای اسلامی این کشورها به پیروزی علیه دشمنان دست یافته اند./مهر

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اخبار هرمزگان