افتتاح ساختمان جدید شهرداری قشم

 

آیین بهره برداری از ساختمان اداری شهرداری قشم با حضور استاندار، رئیس سازمان مدیریت برنامه ریزی استان، فرماندار، امام جمعه شهرستان اهل سنت شهر قشم، شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر و همچنین جمعی از مردم و مسئولین برگزار شد.

کد خبر : 96134397        تاریخ انتشار :  شنبه, 28 بهمن 1396

 

 

به گزارش پایگاه خبری «هشت بندی»، شهردار قشم در مراسم افتتاحیه ساختمان شهرداری گفت: این پروژه به همت و با تلاش همه جانبه و بی وقفه عوامل اجرایی شهرداری و پیگیری های شورای اسلامی شهر به منظور ایجاد فضای کافی برای فعالیت قسمت های مختلف اداری و کارکنان و همچنین تکریم ارزنده اباب رجوع ساخته شده است.92099.jpg

 

رحیمی هلری، ایجاد فضاسازی مناسب جهت ارتقای عملکرد مجموعه شهرداری قشم را لز دیگر اهداف ساخت این بنا دانست.

 

شهردار قشم بیان کرد: پروژه ساختمان جدید با صرف هزینه ای بالغ بر چهل و هفت میلیارد ریال اعتبار در زمینی به مساحت سه هزار متر مربع در چهار طبقه احداث شده است.

 

وی بیان کرد: نمای بیرونی ساختمان شهرداری یکی از جاذبه های بصری است که به سبک بومی طراحی شده است.

 

رحیمی هلری با اشاره به روند اجرایی این پروژه، اظهار کرد: از ابتدای سال ۹۵ ساخت این پروژه آغاز شد و در حالی از اول شهریور ماه 96 این پروژه راتحویل گرفتیم که حدود ۵۰ درصد پیشرفت کار داشت.

 

رحیمی هلری ادامه داد: با تلاش همکاران و پیگیری های مستمر اعضای شورای اسلامی شهر، در کمتر از شش ماه توانستیم این ساختمان را به بهره برداری برسانیم.

 

شهردار قشم گفت: یکی از ویژگی های منحصر به فردی که ساختمان جدید شهرداری قشم دارد ، ایجاد فضای نمایشگاهی است که پشت در بام ساختمان شهرداری با چشم اندازی عالی برای گروه های مردم نهاد یا فعالان فرهنگی جهت برپایی نمایشگاه تعبیه شده است.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اخبار هرمزگان