انتقاد رئیس مجموع نمایندگان هرمزگان از مدیران مناطق آزاد

 

نماینده مردم بندرعباس در مجلس با انتقاد از عدم پاسخگویی مدیران مناطق آزاد کیش و قشم، گفت: مدیران مناطق آزاد به خصوص مدیرعامل منطقه آزاد قشم باید پاسخگو باشند

کد خبر : 96132876        تاریخ انتشار :  دوشنبه, 09 بهمن 1396

 

به گزارش  پایگاه خبری «هشت بندی»، احمد مرادی پیش ازظهر پنجشنبه در ششمین جلسه شورای اداری هرمزگان که در سال غدیر فرمانداری برگزارشد، بیان داشت: تفاوت فاحشی بین بودجه پیشنهادی با تغییرات در کمیسیون تلفیق و بودجه وجود داشت. پیشنهاد نمایندگان به دولت با توجه به محدودیت‌ها استفاده از ظرفیت بخش خصوصی بود.احمد مرادی

 

وی عنوان کرد: نمایندگان مردم در مجلس در تلاش هستند تا بودجه مصوب موجب حل مشکلات مردم باشد. نه اینکه لایحه بودجه باعث افزایش مشکلات روزمره آنها باشد. اشتغال در لایحه مورد توجه نمایندگان است.

 

رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس اظهارداشت: در مجمع نمایندگان استان تصمیم گرفته شد تا عملکرد مدیران ارزیابی شود و با مدیران کم‌کار و ناتوان برخورد خواهد شد و آنها را به استاندار هرمزگان و وزارتخانه های مطبوع معرفی خواهیم کرد و خواستار تغییر آنها و انتصاب مدیران لایق هستیم.

 

مرادی افزود: برای حل مشکل استان باید تعامل خوبی میان مدیران با نمایندگان باشد. مدیران مشکلاتشان را بیان کنند تا در تهران این مشکلات پیگیری شود.

 

وی با اشاره به اینکه برخی مدیران یا نمی‌خواهند یا نمی‌توانند امور مردم را پیش ببرند، عنوان کرد: این مدیران شناسایی و حتی تذکرات لازم به آن‌ها داده شده است و بر اساس رسالت نمایندگی خود این موضوع را پیگیری جدی خواهیم کرد.

 

وی با بیان اینکه منطقه آزاد قشم باید به مردم و انتظاراتشان پاسخگو باشند، افزود: منطقه آزاد تافته جدا بافته نیست و نمایندگان، مناطق آزاد را زیرمجموعه وزارت اقتصاد و دارایی بردند تا مسئولی پاسخگو عملکرد مناطق آزاد باشند.

 

رئیس مجمع نمایندگان استان هرمزگان با اشاره به اینکه اگر از سوی مناطق آزاد پاسخگویی به مردم و نمایندگان دیده نشود به‌طور حتم وزیر مربوطه تذکر جدی از مجلس خواهد گرفت، تصریح کرد: باید از استاندار تقدیر کرد که در اختصاص سهم استان هرمزگان از مازاد درآمد تکلیفی تلاش جدی دارد که با نمایندگان مجلس همراه شده و در حال پیگیری آن است./مهر

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اخبار هرمزگان