انهدام باند قاچاقچیان سوخت در هرمزگان

 

فرمانده مرزبانی هرمزگان از شناسایی و انهدام یک باند از قاچاقچیان سوخت و کشف محموله سوختی قاچاق در مرزهای آبی هرمزگان خبر داد.

کد خبر : 96131398        تاریخ انتشار :  شنبه, 27 مرداد 1397

 

به گزارش پایگاه خبری «هشت بندی»، سرهنگ علی‌اصغر خرم روی گفت: در اجرای فرامین مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) و تدابیر فرمانده مرزبانی ناجا و با توجه به پیامدهای مخرب و تأثیرگذار پدیده قاچاق بر اقتصاد کشور، برخورد قاطع با باندها و شبکه‌های سازمان‌یافته قاچاق کالا و ارز به صورت ویژه در دستور کار این فرماندهی قرار گرفت.98152.jpg

 

این مقام انتظامی از کشف محموله سوخت قاچاق و انهدام یک باند از قاچاقچیان سوخت در استان خبر داد و افزود: در این راستا با انجام اقدامات اطلاعاتی، مراقبت‌های ویژه و با تلاش‌های شبانه‌روزی و فعالیت بی‌وقفه مرزبانان این فرماندهی، یك باند از قاچاقچیان سوخت را شناسایی و تحت نظر اطلاعاتی قرار دادند.

 

فرمانده مرزبانی استان هرمزگان افزود: با اقدام به موقع مرزبانان استان و دریك عملیات سریع و غافلگیرانه محموله‌های سوخت قاچاق در سواحل آب‌های قشم شناسایی و توقیف شد.

 

سرهنگ خرم روی بیان كرد: در این عملیات یک فروند موتورلنج توقیف و 95 هزار لیتر سوخت قاچاق از نوع گازوئیل به ارزش 11 میلیارد و 750 میلیون ریال نیز كشف شد.

 

فرمانده مرزبانی استان هرمزگان خاطرنشان کرد: در این رابطه 3 نفر متهم دستگیر و اقدامات قانونی از طریق مراجع قضائی به صورت ویژه در حال پیگیری است.

 

وی با اشاره به برشمردن خسارات جبران‌ناپذیر قاچاق بر پیکره اقتصادی و اجتماعی جامعه خاطرنشان کرد: دریابانی هرمزگان با عزم جدی خود برای مبارزه با پدیده سازمان‌یافته قاچاق، اجازه هیچ‌گونه فعالیت سودجویانه را در مناطق ساحلی و دریایی استان هرمزگان را نخواهد داد./ایسنا

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کلاس مداحی

اخبار هرمزگان