انهدام ۲ باند بزرگ وارد کننده کالای قاچاق به هرمزگان

 

فرمانده مرزبانی هرمزگان از متلاشی‌سازی دو باند بزرگ وارد کننده کالای قاچاق به مرزهای دریایی استان در ۲۴ ساعت گذشته خبر داد.

کد خبر : 96137698        تاریخ انتشار :  دوشنبه, 09 بهمن 1396

 


به گزارش پایگاه خبری «هشت بندی»، علی‌اصغر خرم‌روی اظهارداشت: طی اطلاعات ماموران مرزبانی این دو باند بزرگ اقدام به واردات انواع کالای قاچاق به داخل کشور از طریق مرزهای دریایی استان می کردند که با هوشیاری و تلاش ماموران مرزبانی اعضای آن شناسایی و دستگیر شدند.بندر تیاب.لنج

 

وی ادامه داد: این دو باند بزرگ در شهرستان‌های قشم و بندرلنگه فعالیت داشتند که با تلاش پایگاه‌های دریابانی این دو شهرستان و با اجرای طرح مقابله با قاچاق کالا و ارز با توجه به تاثیرات سوء آن بر اقتصاد کشور، شناسایی و متلاشی شدند.

 

فرمانده مرزبانی هرمزگان اضافه کرد: مرزبانان با اشراف اطلاعاتی و عملیاتی در مرزهای دریایی موفق شدند طی ۲۴ ساعت گذشته یک میلیون و ۷۳۹ هزار نخ سیگار قاچاق را از این دو باند کشف کنند.

 

سرهنگ خرم‌روی تاکید کرد: قاچاق کالا و ارز تاثیرات بسیار بدی بر اقتصاد کشور دارد و از همین رو مرزبانی هرمزگان مصمم است تا با مبارزه جدی با این معضل اقتصادی، چرخه تولید را در کشور رونق بخشد و در پی آن اشتغال‌زایی و مشکلات اقتصادی نیز برطرف شود./مهر

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اخبار هرمزگان