بهره برداری از مدرسه ۶کلاسه مهرنوین در میناب

 

فرماندار ویژه میناب گفت: با توجه به حساسیتهای ایجاد شده در بحث مدارس تخریبی شهرستان میناب، تا کنون ۳۷ مدرسه تخریبی در شهرستان نوسازی شده است.

کد خبر : 96134964        تاریخ انتشار :  چهار شنبه, 24 مرداد 1397

 

 

به گزارش پایگاه خبری «هشت  بندی» محمد احمدی ظهر چهارشنبه در آئین افتتاحیه مدرسه ۶ کلاسه مهر نوین در روستای «کمبیل» بخش بندزرک میناب که به حضور مسئولان متولی کشوری و استانی برگزار شد گفت: اولین نقشی که ازمشارکت بانکها در بخش پروژه های عمرانی در ذهن مسئولان شهرستان ماندگارمی شود ساخت وبهره برداری از مدرسه ۶ کلاسه در روستای کمبیل این شهرستان است.مدرسه ۶کلاسه مهرنوین به بهره برداری رسید/نوسازی ۳۷مدرسه تخریبی

 

احمدی با اشاره به اینکه شهرستان میناب به عنوان دومین شهرستان هرمزگان بیشترین آمار مدارس تخریبی استان را در اختیار داشت گفت: با توجه به حساسیتهای ایجاد شده در حوزه آموزش و پرورش شهرستان نسبت به مدارس تخریبی که در پی آن حضور اعضای کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی و معاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور به دنبال داشت کمک و حمایتهای خوبی از سوی مسئولان برای نوسازس مدارس تخریبی شهرستان شد.

 

فرماندار ویژه شهرستان میناب گفت: این شهرستان از ظرفیت ها و پتانسیل های خوبی در حوزه آموزش و پرورش و تحصیل علم و دانش برخوردار است که با توجه به دارا بودن این ظرفیتها توانسته است در این حوزه در استان و کشور هم نقش خود را نشان دهد.

 

احمدی به نقش سازنده وتوجه سازمان نوسازی کشور واستان هرمزگان در کنار خیرین ودولت به نوسازی مدارس تخریبی شهرستان عنوان کرد: در زمان مدیریت آقای احمدی در اداره کل نوسازی مدارس استان هرمزگان وتوجه این مسئول به وضعیت مدارس تخریبی شهرستان تا کنون ۳۷ مدرسه تخریبی شهرستان میناب نوسازی شده است.

 

فرماندار میناب تصریح کرد: در هفته دولت مدارسی که با پیگیری همه مسئولان استانی وشهرستان نوسازی شده اند به بهره برداری خواهند رسید تا فرزندان ما سال جدید را در کلاس های نو وبدون حادثه سپری کنند.

 

احمدی با اشاره به ۹۶مدرسه تخریبی و باقیمانده گفت: این مدارس همه با عنایت مسئولان وخیرین درمرحله نوسازی قرار خواهند گرفت تا دانش آموزان بدون هیچ دغدغه ای در مدارس شهرستان به تحصیل خود ادامه دهند.

 

فرماندار ویژه میناب بیان داشت: نقش بانکها در کنار خیرین و دولت در امر مدرسه سازی در کشور می تواند سازنده و مفید باشد که امروز مردم میناب این اثر بخشی را به وضوح مشاهده می کنند.

 

احمدی عنوان کرد : شایسته نیست که فرزندان ما با دغدغه و ترس در این مدارس بحرانی به تدریس پردازند که برای حل این موضوع نیازمند مشارکت جمعی هستیم./مهر

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کلاس مداحی

اخبار هرمزگان