تذکر جدی استاندار هرمزگان به مدیران بانک ها

 

استاندار هرمزگان خواستار تعیین تکلیف و پرداخت سریع تسهیلات رفع موانع تولید توسط بانک های هرمزگان شد.

کد خبر : 96136964        تاریخ انتشار :  دوشنبه, 18 دی 1396

 

به گزارش پایگاه خبری «هشت بندی»، فریدون همتی در شصت و نهمین نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان هرمزگان، اظهار داشت: بانک های هرمزگان موظف هستند تمامی طرح ها و واحدهای تولیدی معرفی شده جهت دریافت تسهیلات رفع موانع تولید در هرمزگان را تا پایان دی ماه تعیین تکلیف کرده و تسهیلات را پرداخت کنند.فریدون همتی

 

وی ادامه داد: وضعیت تمامی متقاضیانی که از طریق سامانه بهین یاب جهت دریافت تسهیلات ثبت نام کرده اند باید مشخص شود و متقاضیان نیز جهت تعیین تکلیف پرونده های خود به بانک های معرفی شده، مراجعه کنند.

 

استاندار هرمزگان از تصویب پرداخت تسهیلات رفع موانع تولید به ۱۶ واحد و طرح تولیدی در شصت و نهمین نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان هرمزگان خبر داد و افزود: این تسهیلات در مجموع بالغ بر ۲۶ میلیارد تومان است که به ۱۶ واحد پرداخت می شود.

 

همتی به دیگر مصوبه این نشست مبنی بر پرداخت تسهیلات تکمیل شهرک حمل و نقل بندرعباس اشاره کرد و بیان داشت: بر این اساس ۹۰ میلیارد تومان تسهیلات جهت تکمیل شهرک حمل و نقل بندرعباس پرداخت می شود.

 

وی گفت: شهرک حمل و نقل بندرعباس یک شهرک مجهز، مدرن و منحصر بفرد در سطح کشور محسوب می شود که با توجه به نزدیکی به بندر شهید رجایی تکمیل کننده زنجیره حمل و نقل کالا از این بندر است./مهر

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اخبار هرمزگان