توقیف ۱۵ دستگاه خودروحامل مواد مخدر در هرمزگان

 

فرمانده انتظامی هرمزگان گفت: ۱۵ دستگاه خودرو حامل مواد مخدر در ۷۲ ساعته گذشته توقیف شده است.

کد خبر : 96138952        تاریخ انتشار :  چهار شنبه, 18 بهمن 1396

به گزارش  پایگاه خبری «هشت بندی»، سردار عزیزالله ملکی بعد از ظهر امروز با اعلام این خبر به خبرنگاران اظهار داشت: با شناسایی و توقیف این خودروها 950 کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف و ضبط شده است.کشف مواد مخدر

 

وی افزود: عمده مواد مخدر کشف شده به ترتیب شامل تریاک، حشیش و هروئین است که با اشراف ماموران انتظامی هرمزگان بر محورهای مواصلاتی و با اجرای طرح‌های مبارزه با قاچاق مواد مخدر در شهرستان‌های بندرعباس، میناب، حاجی‌آباد، بندرخمیر کشف شده است.

 

فرمانده انتظامی هرمزگان با اشاره به دستگیری 67 نفر متهم قاچاق مواد مخدر در استان در بازه زمانی مذکور، تصریح کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

 

سردار ملکی ضمن تشکر از تعامل خوب مردم با نیروی انتظامی از آنها خواست تا در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک قاچاق مراتب را برای پیگیری به پلیس 110 اطلاع دهند.

 

به گزارش تسنیم سوداگران مرگ با سوءاستفاده از موقعیت هرمزگان و نوار ساحلی آن، برای انتقال مواد مخدر از این نواحی اقدام می‌کنند.

 

استان هرمزگان به‌واسطه همسایگی با دو استان سیستان و بلوچستان و کرمان به نوعی بستر و محل انباشت مواد مخدر شده است چرا که قاچاقچیان برای انتقال مواد مخدر از این استان ها باید از مسیر خشکی و دریایی هرمزگان عبور کنند.

 

امروز روش حمل و نقل مواد مخدر از خشکی به دریا کشیده شده و با توجه به مرز طولانی هرمزگان از جاسک تا پارسیان به طول 900 کیلومتر، قاچاقچیان مواد مخدر این مسیر را با شناور و قایق های تندرو در پیش گرفته‌اند./تسنیم

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اخبار هرمزگان