جدیدترین اخبار از غرق شدن لنج باری جاسکی

 

فرماندار جاسک گفت: با منطقه دوم نیروی دریایی ارتش ولایت و همچنین نیروی دریایی سپاه امامت هماهنگی لازم جهت بیرون آوردن لنج تجاری نیمه مغروق صورت گرفته و10 ملوان نجات یافته امشب از عمان به بندر جاسک خواهند رسید.

کد خبر : 96138862        تاریخ انتشار :  یک شنبه, 14 مرداد 1397

 

به گزارش  پایگاه خبری «هشت بندی» محمد رادمهر فرماندار جاسک در خصوص حادثه لنج تجاری دیروز به مقصد جاسک - عمان گفت: یک فروند لنج باری مربوط به شهرستان جاسک که از این بندر به مقصد کشور عمان در حرکت بود، در فاصله 60 مایلی به علت آب گرفتگی از ادامه مسیر بازماند.8428267_522.jpg

 

وی با بیان اینکه این لنج حوالی ساعت 10:30 صبح جمعه به اداره بندر جاسک اعلام اضطراری کرد، افزود: بلافاصله توسط اداره بندر و دریانوردی جاسک طی هماهنگی با مرکز تجسس و نجات استان، اعزام شناور ناجی و اطلاع‌رسانی به شناورهای متردد که 6 شناور همزمان از بندر جاسک به سمت کشور عمان در منطقه حادثه‌ دیده بودند که عملیات نجات ملوانان انجام و 10 ملوان لنج باری به نزدیک‌ترین شناور منتقل شدند.

 

فرماندار جاسک بیان داشت: با منطقه دوم نیروی دریایی ارتش ولایت و همچنین نیروی دریایی سپاه امامت هماهنگی لازم جهت بیرون آوردن لنج تجاری نیمه مغروق در 60 مایلی آب‌های جاسک صورت گرفته و 10 ملوان نجات یافته توسط لنج تجاری دیگر ایرانی که عازم کشور عمان بودند از عمان به بندر جاسک خواهند رسید.

 

رادمهر در ادامه ابراز کرد: جهت مشخص شدن و بررسی دقیق علت مغروق شدن لنج مذکور فردا صبح با کارشناسان مربوطه سازمان بنادر و دریانوردی در شهرستان جاسک کمیته سوانح تشکیل می‌گردد.

 

لنج مذکور پنجشنبه شب با 85 تن تره‌بار اسکله اداره بندر، این شهرستان را به مقصد عمان ترک کرد و علت دقیق حادثه و میزان خسارات در دست بررسی است.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کلاس مداحی

اخبار هرمزگان