جزئیات آغاز عملیات ساخت بیمارستان ۱۶۴تختخوابی کودکان در بندرعباس + تصاویر

با حضور استاندار هرمزگان؛ عملیات ساخت بیمارستان ۱۶۴تختخوابی کودکان در بندرعباس آغاز شد

عملیات ساخت بیمارستان 164 تخت خوابی تخصصی و فوق تخصصی کودکان با حضور استاندار هرمزگان در بندرعباس آغاز شد.

کد خبر : 96132927        تاریخ انتشار :  سه شنبه, 19 تیر 1397

 

به گزارش پایگاه خبری «هشت بندی»، بیمارستان ۱۶۴ تخت خوابی تخصصی و فوق تخصصی کودکان در زیربنای هشت هزار متر مربع و با اعتباری بالغ بر ۲۵۰ میلیارد ریال در بندرعباس ساخته می شود. بخشی از هزینه های احداث این بیمارستان توسط خیرین و بخش دیگری نیز از منابع دولتی تامین می شود.

 

فریدون همتی استاندار هرمزگان در مراسم آغاز عملیات احداث این بیمارستان مسائل درمانی را یکی از دغدغه های مردم هرمزگان دانست و بیان داشت: با توجه به مصوبات سفر رئیس جمهوری به هرمزگان نزدیک به هزار و ۷۰۰ تخت بیمارستانی جدید در قالب چندین بیمارستان طی دو سال آینده در هرمزگان راه اندازی می شود.

 

وی ادامه داد: با انجام این کار بزرگ حوزه درمان در هرمزگان پیشرفت قابل توجهی خواهد داشت و مردم می توانند به شکل مطلوبی از این امکانات بهره ببرند.

 

استاندار هرمزگان افزود: بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کودکان نیز از نیازهای استان هرمزگان بود و احداث این بیمارستان در بندرعباس ضرورت داشت.

 

همتی خاطرنشان کرد: امیدواریم بیمارستان ۱۶۴ تخت خوابی تخصصی و فوق تخصصی کودکان در مدت زمان کمتر از دو سال در بندرعباس ساخته شود و مردم از مزایای آن استفاده کنند.

 

 

نماینده مردم شهرستان‌های بندرعباس، حاجی‌آباد، قشم، ابوموسی و بندرخمیر با تقدیر از دست‌اندرکاران ساخت بیمارستان ۱۶۴ تختخوابی فوق تخصصی کودکان بندرعباس گفت: جبران ضعف‌های تاریخی بهداشت و درمان هرمزگان نیازمند جهشی اساسی است.

 

حسین هاشمی تختی ضمن قدردانی از دست‌اندرکاران این پروژه اظهار کرد: این پروژه نتیجه همدلی و همکاری بین استانداری، نمایندگان، مسئولان و مردم و خیرین دارد.

 

وی با بیان اینکه هرمزگان در بخش بهداشت و درمان ضعف دارد، افزود: برای جبران عقب‌ماندگی‌های تاریخی این حوزه در استان نیازمند جهش‌های اساسی هستیم.

 

نماینده مردم بندرعباس در خانه ملت در ادامه با اشاره به خدمات قابل‌تأمل جامعه خیرین به حوزه بهداشت و درمان استان و مؤسسات خیریه فعال در حوزه درمان به‌ویژه کودکان سرطانی افزود: اگر دل‌ها و قلب‌ها یکی شوند و مردم و مسئولان در کنار هم قرار گیرند می‌توان به‌راحتی استان را در مسیر توسعه با سرعت بیشتری جلو برد.

 

هاشمی تختی از این پروژه به‌عنوان نماد و مقطعی برای آغاز راهی جدید در حرکت حوزه بهداشت و درمان هرمزگان یاد و اظهار امیدواری کرد این بیمارستان در مقطع زمان‌بندی‌شده مدنظر مورد بهره‌برداری قرار گیرد.

 

96764.jpg

96765.jpg

96766.jpg

96767.jpg

96768.jpg

96769.jpg

96770.jpg

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کلاس مداحی

اخبار هرمزگان