جزئیات آغاز عملیات ساخت بیمارستان ۱۶۴تختخوابی کودکان در بندرعباس + تصاویر

با حضور استاندار هرمزگان؛ عملیات ساخت بیمارستان ۱۶۴تختخوابی کودکان در بندرعباس آغاز شد

عملیات ساخت بیمارستان 164 تخت خوابی تخصصی و فوق تخصصی کودکان با حضور استاندار هرمزگان در بندرعباس آغاز شد.

کد خبر : 96132927        تاریخ انتشار :  سه شنبه, 19 تیر 1397

 

به گزارش پایگاه خبری «هشت بندی»، بیمارستان ۱۶۴ تخت خوابی تخصصی و فوق تخصصی کودکان در زیربنای هشت هزار متر مربع و با اعتباری بالغ بر ۲۵۰ میلیارد ریال در بندرعباس ساخته می شود. بخشی از هزینه های احداث این بیمارستان توسط خیرین و بخش دیگری نیز از منابع دولتی تامین می شود.

 

فریدون همتی استاندار هرمزگان در مراسم آغاز عملیات احداث این بیمارستان مسائل درمانی را یکی از دغدغه های مردم هرمزگان دانست و بیان داشت: با توجه به مصوبات سفر رئیس جمهوری به هرمزگان نزدیک به هزار و ۷۰۰ تخت بیمارستانی جدید در قالب چندین بیمارستان طی دو سال آینده در هرمزگان راه اندازی می شود.

 

وی ادامه داد: با انجام این کار بزرگ حوزه درمان در هرمزگان پیشرفت قابل توجهی خواهد داشت و مردم می توانند به شکل مطلوبی از این امکانات بهره ببرند.

 

استاندار هرمزگان افزود: بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کودکان نیز از نیازهای استان هرمزگان بود و احداث این بیمارستان در بندرعباس ضرورت داشت.

 

همتی خاطرنشان کرد: امیدواریم بیمارستان ۱۶۴ تخت خوابی تخصصی و فوق تخصصی کودکان در مدت زمان کمتر از دو سال در بندرعباس ساخته شود و مردم از مزایای آن استفاده کنند.

 

 

نماینده مردم شهرستان‌های بندرعباس، حاجی‌آباد، قشم، ابوموسی و بندرخمیر با تقدیر از دست‌اندرکاران ساخت بیمارستان ۱۶۴ تختخوابی فوق تخصصی کودکان بندرعباس گفت: جبران ضعف‌های تاریخی بهداشت و درمان هرمزگان نیازمند جهشی اساسی است.

 

حسین هاشمی تختی ضمن قدردانی از دست‌اندرکاران این پروژه اظهار کرد: این پروژه نتیجه همدلی و همکاری بین استانداری، نمایندگان، مسئولان و مردم و خیرین دارد.

 

وی با بیان اینکه هرمزگان در بخش بهداشت و درمان ضعف دارد، افزود: برای جبران عقب‌ماندگی‌های تاریخی این حوزه در استان نیازمند جهش‌های اساسی هستیم.

 

نماینده مردم بندرعباس در خانه ملت در ادامه با اشاره به خدمات قابل‌تأمل جامعه خیرین به حوزه بهداشت و درمان استان و مؤسسات خیریه فعال در حوزه درمان به‌ویژه کودکان سرطانی افزود: اگر دل‌ها و قلب‌ها یکی شوند و مردم و مسئولان در کنار هم قرار گیرند می‌توان به‌راحتی استان را در مسیر توسعه با سرعت بیشتری جلو برد.

 

هاشمی تختی از این پروژه به‌عنوان نماد و مقطعی برای آغاز راهی جدید در حرکت حوزه بهداشت و درمان هرمزگان یاد و اظهار امیدواری کرد این بیمارستان در مقطع زمان‌بندی‌شده مدنظر مورد بهره‌برداری قرار گیرد.

 

96764.jpg

96765.jpg

96766.jpg

96767.jpg

96768.jpg

96769.jpg

96770.jpg

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اخبار هرمزگان