جزئیات انهدام باند بزرگ قاچاقچیان مواد مخدر در غرب هرمزگان

فرمانده انتظامی هرمزگان: کشف بیش از ۴ تن مواد افیونی در هرمزگان

فرمانده مرزبانی هرمزگان گفت: اعضای یک باند بزرگ از قاچاقچیان مواد مخدر در بندرلنگه شناسایی و دستگیر شدند.

کد خبر : 96134751        تاریخ انتشار :  دوشنبه, 12 شهریور 1397

 

به گزارش پایگاه خبری «هشت بندی»، علی‌اصغر خرم روی بیان داشت: با انجام اقدامات اطلاعاتی، مراقبت‌های ویژه و فعالیت بی‌وقفه مرزبانان این فرماندهی یک باند از سوداگران مرگ که به‌صورت کلان اقدام به حمل و جابجایی مواد مخدر می‌کردند را شناسایی و تحت نظر اطلاعاتی قرار دادند.

 

فرمانده مرزبانی استان هرمزگان تصریح کرد: با اقدام به‌موقع مرزبانان هرمزگان و دریک عملیات سریع و غافلگیرانه و با همکاری انتظامی بندرلنگه محموله مواد مخدر در یکی از منازل روستای بندر معلم شهرستان بندرلنگه شناسایی و توقیف شد.

 

خرم روی اظهارداشت: مرزبانان استان در این عملیات، موفق به توقیف یک دستگاه خودروی زانتیا، دستگیری ۲ نفر سوداگر مرگ و کشف یک هزار و ۶۰۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک شدند.

 

وی اضافه کرد: این محموله قرار بود به‌صورت به‌وسیله خودروهای تندرو به استان‌های مرکزی کشور انتقال داده شود که سوداگران مرگ در این هدف شوم خود ناکام ماندند.

 

فرمانده مرزبانی استان هرمزگان بیان کرد: دریابانی هرمزگان با عزم جدی خود برای مبارزه با پدیده سازمان‌یافته قاچاق، اجازه هیچ‌گونه فعالیت سودجویانه را در مناطق ساحلی و دریایی استان هرمزگان را نخواهد داد./مهر

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کلاس مداحی

اخبار هرمزگان