جزئیات بازدید ذوالقدر از تصفیه خانه میناب

 

حجت الاسلام سید مصطفی ذوالقدر  نماینده مردم شرق هرمزگان در مجلس شورای اسلامی از روند احداث تصفیه‌خانه میناب بازدید به عمل آورد.

کد خبر : 96134916        تاریخ انتشار :  دوشنبه, 18 دی 1396

 

 

به گزارش پیگاه خبری «هشت بندی»،حجت الاسلام سید مصطفی ذوالقدر  نماینده مردم شرق هرمزگان در مجلس شورای اسلامی از روند احداث تصفیه‌خانه میناب بازدید به عمل آورد.

 

90354.jpg

 

 

حجت‌الاسلام سید مصطفی ذوالقدر در حاشیه بازدید از تصفیه‌خانه میناب، در گفت‌وگو با ایسنا، افزود: در تهران و مرکز استان پیگیر حل مشکل اعتباری در خصوص تکمیل تصفیه‌خانه فاضلاب میناب خواهم شد.

 

نماینده شرق هرمزگان در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: با رابطه دوستی ۳۰ ساله‌ای که با وزیر نیرو دارم مشکل بودجه‌ای تصفیه‌خانه میناب را حل خواهم کرد.

 

وی در خصوص تکمیل آب‌شیرین‌کن بندرعباس که یکی از دغدغه‌های مردم میناب نیز است، گفت: تا دو ماه آینده فاز اول آب‌شیرین‌کن بندرعباس به بهره‌برداری می‌رسد که به همان میزان نیز از مقدار آب انتقالی میناب به بندرعباس کاسته خواهد شد.

 

حجت‌الاسلام ذوالقدر یکی از بزرگ‌ترین اهداف خود را حل مشکل آب میناب، دانست و خاطرنشان کرد: از خارج مدار قرار دادن چاه‌های انتقال آب خرسندیم و امیدواریم تا ۲ سال آینده با تکمیل آب‌شیرین‌کن بندرعباس، انتقال آب از میناب به بندرعباس به‌کلی قطع شود.

 

90355.jpg

 

 

همچنین مدیر امور آبفای شهری میناب در گفت‌وگو با ایسنا، ضمن تقدیر از بازدید نماینده مردم شرق هرمزگان در مجلس از تصفیه‌خانه میناب، افزود: امیدواریم با حضور و پیگیری حجت‌الاسلام ذوالقدر مشکل عدم و کمبود اعتبارات این پروژه هرچه سریع‌تر حل شود.

 

مصطفی زائرپور، بهره‌برداری از این تصفیه‌خانه را یکی از دغدغه‌های مردم میناب دانست و عنوان کرد: با بهره‌برداری از این پروژه مشکل جمع‌آوری فاضلاب میناب، خصوصاً مسکن‌های مهر حل خواهد شد.

 

این مقام مسئول، خاطرنشان کرد: جهت تکمیل فاز اول این پروژه، اعتباری بالغ‌بر ۸ میلیارد تومان نیاز است که با تخصیص اعتبارات پیش‌بینی می‌شود تصفیه‌خانه شهر میناب تا پایان سال ۹۷ به بهره‌برداری برسد.

 

معضل رهاسازی فاضلاب انسانی در طبیعت موجبات آلودگی شدید محیط‌زیست و بهداشت عمومی شهروندان را به دنبال داشته که امیدواریم هرچه سریع‌تر مسئولان نسبت به تکمیل تصفیه‌خانه فاضلاب میناب و جذب اعتبارات اقدامات لازم را انجام دهند./ایسنا

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اخبار هرمزگان