جزئیات تازه‌ترین محدودیت‌های کرونایی در هرمزگان

اعلام تازه‌ترین محدودیت‌های کرونایی در هرمزگان

معاون سیاسی و امنیتی استاندار هرمزگان گفت: شهرستان‌های بندرعباس، حاجی‌آباد و بستک در وضعیت نارنجی و سایر شهرستان‌های هرمزگان در وضعیت زرد شیوع بیماری کرونا قرار دارند.

کد خبر : 96132614        تاریخ انتشار :  شنبه, 15 آذر 1399

 

به گزارش پایگاه خبری «هشت بندی»، سعید ناجی امشب اعلام کرد: شهرستان‌های بندرعباس، حاجی‌آباد و بستک در وضعیت نارنجی و سایر شهرستان‌های هرمزگان در وضعیت زرد شیوع بیماری کرونا قرار دارند.

 

وی افزود: از روز شنبه ادارات عمومی در شهرستان های نارنجی شامل بندرعباس، حاجی‌آباد و بستک با حضور ۵۰ درصد کارکنان و در دیگر شهرستان‌های استان که در وضعیت زرد هستند با حضور دو سوم کارکنان فعالیت می‌کنند.

 

معاون سیاسی و امنیتی استانداری هرمزگان عنوان داشت: مشاغل سطح سه و چهار در شهرستان‌های با وضعیت نارنجی شامل بندرعباس، حاجی‌آباد و بستک از روز شنبه تعطیل خواهند بود و در سایر شهرستان‌ها که در وضعیت زرد قرار دارند، فقط مشاغل سطح چهار تعطیل است.

 

به گفته ناجی، ورود خودروهای شخصی با پلاک غیربومی، به سه شهرستان بندرعباس، حاجی‌آباد و بستک و همچنین ورود خودروهای شخصیِ پلاک بومیِ این شهرستان‌ها به سایر شهرها ممنوع است.

 

وی خاطرنشان کرد: ممنوعیت تردد شبانه خودروها از ساعت ۲۱ الی ۴ بامداد در شهرستان‌های با وضعیت نارنجی و بالای 200 هزار نفر جمعیت استمرار دارد و شهرستان بندرعباس مشمول این مصوبه خواهد بود./فارس

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اخبار هرمزگان