جزئیات دستگیری شرور معروف و سابقه دار مینابی

امیدک سیاه شرور معروف مینابی دستگیر شد

فرمانده انتظامی شهرستان میناب از دستگیری شرور معروف به"امیدک سیاه" در شهرستان میناب خبر داد.

کد خبر : 96138977        تاریخ انتشار :  دوشنبه, 03 دی 1397

 

به گزارش پایگاه خبری «هشت بندی»، سرهنگ محمدرستمی گفت: در اجرای دستور مقام قضائی و شورای تأمین شهرستان مبنی بردستگیری ارازل و اوباش معروف به"امیدک سیاه"، دستگیری متهم بصورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس امنیت عمومی شهرستان میناب قرار گرفت.

 

وی با اشاره به اینکه متهم به اتهام اخلال در نظم عمومی، ایجاد مزاحمت های متعدد برای شهروندان، قدرت نمایی با سلاح سرد و عربده کشی در سطح شهرستان، تمرد نسبت به ماموران و تظاهر مستانه با سلاح سرد تحت تعقیب بود، تصریح کرد: مأموران با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی مخفیگاه و محل تردد متهم مذکور را شناسایی و در یک اقدام غافلگیرانه نامبرده را در پمپ بنزین دستگیر کردند.

 

فرمانده انتظامی شهرستان میناب بیان داشت: در سوابق متهم جرائمی از قبیل آدم ربایی، تجاوز به عنف، تهدید با سلاح سرد و گرم، نگهداری مواد مخدر، خرید و فروش مشروبات الکلی، قتل، حمل و نگهداری سلاح جنگی، تحمل 17 سال حبس و تبعید به چشم می خورد.

 

این مسئول انتظامی با اذعان به اینکه متهم پس از تحقیقات تخصصی و تکمیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شد، اظهار داشت: پلیس با تمام توان با مخلان نظم وامنیت شهروندان برخورد و اجازه قدرت نمایی با آنان را نخواهد داد.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کلاس مداحی

اخبار هرمزگان