جزئیات سخنان امام جمعه بشاگرد در خصوص بحران آب

 

امام جمعه شهرستان بشاگرد گفت:بی آبی و استفاده از آب های غیر شرب در روستاهای بشاگرد سبب شده که بیماریها ی ویروسی و گوارشی شیوع کند که لزوم به تشکیل ستاد بحران برای رسیدگی دارد.

کد خبر : 96133520        تاریخ انتشار :  شنبه, 09 تیر 1397

 

به گزارش پایگاه خبری «هشت بندی»، حجت الاسلام علی بهروزه در خطبه های نمازجمعه شهرستان با اشاره به وجود آمدن شرایط نامناسب اقتصادی برای مردم در کشور گفت: دستگاههای متولی اجازه ندهند تا برخی در نظام اقتصادی کشور خللی ایجاد کنند. در این زمینه نیازمند برخورد جدی با اخلالگران اقتصادی و امنیتی از سوی دولت هستیم.کمبود آب در قزوین

 

بهروزه بیان داشت: فضای کار و زندگی مردم باید امنیت داشته باشد و با مفسدان به صورت جدی برخورد شود.

 

امام جمعه بشاگرد با اشاره به سالروز شهادت شهید بهشتی وهفته قوه قضائیه گفت: مردم شهرستان بشاگرد چه در فضای مجازی و چه در فضای حقیقی خواهان استقرار تشکیلات قضایی در شهرستان هستند.

 

بهروزه عنوان داشت: مردم شهرستان برای انجام کارهای قضایی خود با مشکلاتی مواجه هستند و مطالبه استقرار تشکیلات قضایی در شهرستان حق آنهاست که در این زمینه پیگیری های لازم هم صورت گرفته است.

 

بهروزه با اشاره به سفر استاندار به شهرستان بشاگرد و دستور وی برای استقرار دستگاه های لازم در مدت زمان خاص گفت: شاید برای اینکه دستگاه های لازم در این شهرستان مستقر شوند زیر ساخت لازم وجود نداشته باشد اما می توان برای استارت اولیه آن و زمینه فعالیت دستگاهها در کانکس هم خدمت رسانی را آغاز کرد.

 

امام جمعه بشاگرد گفت: با شفاف سازی دستگاهها و مدیران در نحوه خدمت به مردم می توان بخش اعظم مشکلات و مطالبات مردمی در فضای حقیقی و مجازی بکاهید اما مدیران از اینکار دوری می کنند.

 

بهروزه عنوان داشت: ما و مردم از بسیاری از خدمات انجام شده مدیران در جریان نیستیم که اگر آنها خدمات خود را به طور شفاف در اختیار بگذارند بسیاری از مشکلات در جامعه به وجود نخواهد آمد.

 

بهروزه با اشاره به اینکه شهرستان بشاگرد معروف به منطقه کمتر توسعه یافته در کشور است وباید خدمات برای حل مشکلات به نحو احسن صورت گیرد گفت: بحران به جود آمده کم آبی و بی آبی در شهرستان بشاگرد و برخی از روستاهای آن سبب شده که بر اساس شنیده ها در برخی از روستاها بیماریهای هپاتیت و گوارشی و کلیوی و سقط جنین به خاطر استفاده از آبهای غیر بهداشتی به وجود آید.

 

امام جمعه شهرستان بشاگرد گفت: این موضوع می تواند یک بحران را در بشاگرد ایجاد کند و باید با تشکیل ستاد مدیریت بحران استان و شهرستان به این موضوع رسیدگی شود.

 

بهروزه بیان داشت: مسئولان باید برای تامین آب شرب مردم روستایی تانکر را در اختیار ادارات مربوطه بگذارند تا مانع مهاجرت مردم بر اثر بی آبی از شهرستان باشند./مهر

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کلاس مداحی

اخبار هرمزگان