جزئیات صلح و سازش دو طایفه پس از ۱۳ سال در بشاگرد

معاون قضایی رئیس کل دادگستری هرمزگان اعلام کرد: صلح و سازش دو طایفه پس از ۱۳ سال در هرمزگان

معاون قضایی رئیس کل دادگستری هرمزگان گفت: با تلاش پرسنل شورای حل اختلاف سردشت شهرستان بشاگرد، اختلاف دو طایفه پس از ۱۳ سال به صلح و سازش منتهی شد.

کد خبر : 96137328        تاریخ انتشار :  پنج شنبه, 25 مرداد 1397

 

به گزارش پایگاه خبری« هشت بندی»، مظفرحمزه ئی بیان داشت: در سال ۱۳۸۴ پس از درگیری و نزاع بین دو طایفه میر دادپور و علی زاده در شهرستان بشاگرد استان هرمزگان که منجر به قتل یک نفر و زخمی شدن سه نفر از اعضای این طوایف شد، این درگیری ها منجر به بروز کینه و دشمنی میان این دو طایفه شد که با ورود شورای حل اختلاف سردشت شهرستان بشاگرد به این پرونده تلاش های بی وقفه ای به منظور ایجاد صلح و سازش آغاز شد.

 

وی یادآور شد: با همکاری معتمدین محلی و ریش سفیدان ، نیروی انتظامی،فرماندار ، بخشدار مرکزی و بخشدار بخش گافرو پارامون ، امام جمعه و شورای تأمین شهرستان بشاگرد، خوشبختانه این تلاش ها و پیگیری ها مثمر ثمر واقع شد و در نهایت منجر به صلح و سازش این دو طایفه شد.

 

حمزه ئی ابراز امیدواری کرد: به یاری خداوند متعال و در نتیجه تلاش های اعضا و کارکنان شوراهای حل اختلاف استان، تحقق صلح و سازش در این پرونده، سرآغازی برای حل و فصل خصومت ها و ختم دعاوی و اختلافات موجود در سطح استان هرمزگان باشد.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کلاس مداحی

اخبار هرمزگان