جزئیات کشف اختلاس میلیاردی در سازمان منطقه آزاد قشم

 

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان از کشف یک اختلاس میلیاردی در سازمان منطقه آزاد قشم خبر داد و اظهار کرد: متهم اصلی پس از شناسایی توسط سربازان گمنام امام زمان «عج» دستگیر شده است.

کد خبر : 96138655        تاریخ انتشار :  چهار شنبه, 10 ارديبهشت 1399

 

به گزارش پایگاه خبری «هشت بندی»رئیس کل دادگستری استان هرمزگان از کشف یک اختلاس میلیاردی در سازمان منطقه آزاد قشم خبر داد و اظهار کرد: متهم اصلی پس از شناسایی توسط سربازان گمنام امام زمان «عج» دستگیر شده است.کشف اختلاس میلیاردی در سازمان منطقه آزاد قشم

 

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی اداره کل دادگستری استان هرمزگان، علی صالحی در تشریح این خبر اعلام کرد: در پی گزارش سربازان گمنام امام زمان(عج) و جمع آوری مستندات در خصوص مغایرت های به وجود آمده در حساب های مالی سازمان منطقه آزاد قشم و برداشت غیرمجاز وجوه از حساب های مذکور ، دستورات قضایی لازم صادر و متهم اصلی که یکی از مسئولین امور مالی سازمان منطقه آزاد قشم می باشد دستگیر شد.

 

رئیس شورای قضایی استان هرمزگان در ادامه افزود: با تشکیل پرونده در دادسرای عمومی و انقلاب جزیره قشم، اتهام این مسئول متخلف دایر بر اختلاس توأم با چهل و دو فقره جعل و استفاده از سند مجعول به وی تفهیم شد.

 

صالحی تصریح کرد: با بررسی گردش مالی حساب های متهم و اسناد موجود، تاکنون پنج باب منزل مسکونی و یک واحد تجاری در مناطق مختلف جزیره قشم از او شناسایی شده است.

 

وی همچنین اظهار کرد: در بازرسی از منزل متهم مبالغ قابل توجهی وجه نقد و ارز خارجی به همراه سکه های طلا کشف شد.

 

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان خاطرنشان کرد: پرونده در جریان تحقیقات مقدماتی است و متهم با صدور قرار بازداشت موقت به زندان معرفی شده است.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اخبار هرمزگان