خدری: بوشهر، هرمزگان و خوزشتان جور اصفهان را می کشند/ استقرار صنایع آبر در اصفهان بجای استان های ساحلی چه توجهیی دارد

خدری در تذکر شفاهی: هیئت رئیسه باید استعفای نمایندگان استان اصفهان را در دستور کار قرار دهد

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس گفت: هیئت رئیسه باید استعفای نمایندگان استان اصفهان را در دستور کار قرار دهد.

کد خبر : 96133343        تاریخ انتشار :  دوشنبه, 03 دی 1397

 

به گزارش پایگاه خبری «هشت بندی»، عبدالحمید خدری در نشست علنی امروز (یکشنبه، 2 دی ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود درخصوص نقض آیین‌نامه داخلی مجلس توسط هیئت رئیسه گفت: نمایندگان استان اصفهان استعفای خود را تقدیم هئیت رئیسه کرده‌اند لذا انتظار می‌رود که آیین‌نامه در مورد آنها رعایت شود.

 

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بنده برای حل بحران آب در استان اصفهان راه‌حل دارم؛ ذوب آهنی که مطالعات آن برای استان بوشهر انجام شده بود ولی الان در اصفهان است؛ چرا صنایعی که آب‌بر هستند در استانی است که با مشکل بی‌آبی مواجه است. چرا استان‌های خوزستان، بندرعباس، بوشهر باید جور این مشکلات را بکشند.

 

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در خاتمه خاطر نشان کرد: از هیئت رئیسه انتظار می‌رود که استعفای نمایندگان استان اصفهان را در دستور کار قرار دهند تا نمایندگان مجلس تصمیمات لازم را در این خصوص اتخاذ کنند.

 

علی مطهری که ریاست جلسه را برعهده داشت در جواب این تذکر گفت: نمایندگانی که تقاضای استعفا دارند می‌توانند اعلام کنند که منتظر اقدام از جانب دولت هستند و در صورت عدم تحرک دولت می‌توانند استعفای خود را پیگیری کنند اما در خصوص مشکل آب استان اصفهان نیاز به همکاری و تعامل 3 استان است و نیازی به مشاجره بین نمایندگان نیست.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کلاس مداحی

اخبار هرمزگان