خشک شدن ٥٠ درصد باغات میناب در اثر کمبود آب /دولت چاره اندیشی کند

ذوالقدر: استاندار هرمزگان شخصاً حوادث میناب را بررسی کند /جان باختن افراد بی گناه در حوادث دو سال اخیر میناب /  راه امرار معاش مردم ساحل نشین از دریاست/ لیردف با مشکلات مخابراتی روبروست / برخی مدیران در رسیدگی به مشکلات مردم کوتاهی می کنند

نماینده مردم شرق هرمزگان گفت: میناب بزرگترین باغهای سر سبز کشور و استان را در اختیار داشته که به علت کمبود وبحران آب بیش از ۵۰ درصد آن از بین رفته است.

کد خبر : 96135228        تاریخ انتشار :  شنبه, 12 اسفند 1396

 

به گزارش پایگاه خبری «هشت بندی» سید مصطفی ذالقدر عصر چهارشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان میناب که با حضور وزیر نیرو بر گزار شد گفت: شهرستان میناب با مشکلات فراوانی رو برو است وانتظار میرود که دولت به این مشکلات توجه خاصی داشته باشد.

 

نماینده مردم شرق هرمزگانه بیان داشت: بزرگترین وعمده ترین مشکل این شهرستان به وزارت نیرو بر می گردد و از آنجایی که بنده شناخت کاملی از توانایی های شما دارم تقاضا می کنم که این مشکلات نادیده گرفته نشوند.

 

ذوالقدرضمن تشکر از خدمات انجام شده دولت در سطح استان گفت: شغل مردم این شهرستان باغبانی، کشاورزی وصیادی است و این قشردر شهرستان با مشکلاتی مواجه هستند که از شخص رئیس جمهور الزامات رفع آنها را خواستارم.

 

وی با بیان اینکه از زمانی که به عنوان منتخب مردم در مجلس شورای اسلامی را پیدا کردم به آنها وعده دادم که مشکل آب میناب راحل کنم گفت: با وجود همه کارهای انجام شده در حوزهانتخابیه ام نسبت این مشکل اقدامات درخور توجهی صورت نگرفته وحل این مشکل به کندی شکل می گیرد.

 

نماینده مردم شرق هرمزگان عنوان داشت: شهرستان میناب روزی تامین کننده میوه و خرمای بازار داخل و کشورهای عربی بوده وباغهای سرسبز و بزرگی را در اختیار داشت اما اکنون بیش از ۵۰ درصد آن به علت بحران و کمبود آب خشک شده است.

 

ذوالقدر گفت: یکی دیگر از مشکلات حوزه انتخابی شرق هرمزگان هزینه بالای مصرفی آب و برق در این منطقه است که از وزیر نیرو در خواست می شود تا به این موضوع رسیدگی و تصمیمات جدیدی گرفته شود./مهر

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اخبار هرمزگان