درگذشت پیشکسوت رسانه ای هرمزگان

 

فریدون دبیری (فراز)، پیشکسوت رسانه کشور و استان هرمزگان که سال‌ها عمر و جوانی‌اش را گذاشت تا رسالتی را که بر دوش خود حس می‌کرد، با سرانگشت قلمش به سرشت کاغذ بنشاند و جان بی‌جانش را جان بخشد، پس از مدت‌ها تحمل بیماری ریوی و قلبی، دارفانی را وداع گفت.

کد خبر : 96132621        تاریخ انتشار :  چهار شنبه, 08 فروردين 1397

 

به گزارش پایگاه خبری «هشت بندی»مشاور رسانه‌ای استاندار هرمزگان در گفت‌وگو با ایسنا، با تائید این خبر افزود: طی تماسی که با فرزند این پیشکسوت رسانه کشور و استان هرمزگان داشتم، مطلع شدم، هفدهم اسفندماه زنده‌یاد دبیری جان به جان‌آفرین تسلیم کرده است.

93293.JPG

 

علیرضا خورشید زاده بابیان اینکه این پیشکسوت رسانه‌ای پیش از انقلاب اسلامی در روزنامه‌هایی همچون کیهان فعالیت رسانه‌ای می‌کرد، خاطرنشان کرد: پس‌ازآن نشریه خاور را در استان هرمزگان منتشر می‌کند و پس‌از انتشار روزنامه صبح ساحل با انتشار مقاله‌ای تحت عنوان"نوزاد متولد شد" از نخستین شماره همکاری خود را با تحریریه این روزنامه آغاز می‌کند.

 

وی با اشاره به اینکه طی سالیان اخیر زنده‌یاد دبیری با نام مستعار فراز یادداشت‌های اجتماعی در نشریات مختلف محلی ازجمله صبح ساحل و دریا منتشر می‌کرد، اضافه کرد: زنده‌یاد دبیری تخصص ویژه‌ای در نوشتن پاورقی‌های جنایی و حوادث در روزنامه‌های کشوری و استانی داشت.

93294.JPG

 

سردبیر روزنامه صبح ساحل بابیان اینکه این پیشکسوت رسانه‌ای از مدت‌ها قبل با بیماری دست‌وپنجه نرم می‌کرد، عنوان کرد: پس از بستری در بیمارستان‌های بندرعباس، وی به تهران منتقل و در هفدهم اسفندماه دارفانی را وداع گفت.

 

خورشید زاده در پایان گفت: پس از تعطیلات نوروز مراسم ترحیم زنده‌یاد فریدون دبیری به‌پاس نکوداشت خدمات ارزنده این پیشکسوت رسانه کشور و استان هرمزگان در بندرعباس برگزار می‌شود.

 

به گزارش ایسنا، زنده‌یاد دبیری متولد سال 1315 است و در سن 81 سالگی دارفانی را وداع گفت. خبرگزاری ایسنا مصیبت وارده را به خانواده این مرحوم و اصحاب رسانه استان هرمزگان تسلیت می‌گوید./ایسنا

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اخبار هرمزگان