دستگیری باند قاچاقچیان خارجی سوخت در هرمزگان

 

فرمانده مرزبانی هرمزگان از شناسایی و انهدام یک باند از قاچاقچیان خارجی سوخت و کشف محموله های سوختی قاچاق در مرزهای آبی هرمزگان خبر داد.

کد خبر : 96133345        تاریخ انتشار :  یک شنبه, 26 فروردين 1397

 

به گزارش پایگاه خبری «هشت بندی»، علی اصغر خرم روی بیان داشت: در اجرای فرامین مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و تدابیر فرمانده مرزبانی ناجا و با توجه به پیامدهای مخرب و تاثیرگذار پدیده قاچاق بر اقتصاد کشور،برخورد قاطع با باندها و شبکه های سازمان یافته قاچاق کالا و ارز به صورت ویژه در دستور کار این فرماندهی قرار گرفت.کراپ‌شده - قاچاق سوخت

 

این مقام انتظامی از کشف محموله سوخت قاچاق و انهدام یک باند از قاچاقچیان خارجی سوخت در استان خبر داد و افزود:در این راستا با انجام اقدامات اطلاعاتی،مراقبت های ویژه و با تلاش های شبانه روزی و فعالیت بی وقفه مرزبانان شهرستان قشم یک باند از قاچاقچیان سوخت که به صورت کلان اقدام به قاچاق می کردند را شناسایی و تحت نظر اطلاعاتی قرار دادند.

 

فرمانده مرزبانی هرمزگان افزود: با اقدام به موقع مرزبانان شهرستان قشم و دریک عملیات سریع و غافلگیرانه محموله های سوخت قاچاق در سواحل آب های قشم شناسایی و توقیف شد.

 

خرم روی بیان داشت: در این عملیات دو فروند شناور نفت کش خارجی توقیف و ۲۰۰ هزار لیتر سوخت قاچاق از نوع گازوئیل به ارزش ۸۴میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال نیز کشف شد.

 

فرمانده مرزبانی هرمزگان خاطرنشان کرد: در این رابطه ۲۳ نفر متهم تبعه کشور هندوستان دستگیر و اقدامات قانونی از طریق مراجع قضائی به صورت ویژه در حال پیگیری است.

 

وی با اشاره به برشمردن خسارات جبران ناپذیر قاچاق برپیکره اقتصادی و اجتماعی جامعه خاطرنشان کرد: دریابانی هرمزگان با عزم جدی خود برای مبارزه با پدیده سازمان یافته قاچاق، اجازه هیچگونه فعالیت سودجویانه را در مناطق ساحلی و دریایی استان هرمزگان را نخواهد داد.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اخبار هرمزگان