دستگیری شکارچی غیرمجاز در هرمزگان

 

رئیس پلیس فتای استان از شناسایی و دستگیری عامل شکار غیرمجاز در هرمزگان خبر داد و گفت: پلیس فتا با حضور در فضای مجازی به‌صورت شبانه‌روزی، آن را برای افراد خرابکار نا امن کرده است.

کد خبر : 96135114        تاریخ انتشار :  سه شنبه, 05 دی 1396

 

 

به گزارش پایگاه خبری «هشت بندی»، علی‌اصغر افتخاری گفت: برابر مراجعه مسئول حقوقی اداره کل محیط‌زیست استان هرمزگان مبنی بر شکار غیرمجاز و انتشار تصاویر آن در فضای مجازی موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس فتا قرار گرفت.شکارچی متخلف

 

وی افزود: در بررسی به‌عمل‌آمده مشخص شد فرد یا افرادی ناشناس اقدام به شکار حیوان‌های در حال انقراض کرده و تصاویر آن را در شبکه‌های اجتماعی انتشار می‌دهند.

 

سرهنگ افتخاری تصریح کرد: با انجام اقدامات فنی و تلاش شبانه‌روزی متهم به هویت «م.الف» شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی با رعایت اصل غافلگیری در مخفیگاه خود دستگیر و به همراه ادله جرم به پلیس فتا منتقل شد.

 

رئیس پلیس فتای هرمزگان اظهارداشت: در بازجویی به‌عمل‌آمده، متهم با روبه‌رو شدن با مستندات جمع‌آوری‌شده به بزه انتسابی معترف و بیان داشت از دوران نوجوانی علاقه خاصی به شکار حیوانات داشته و این عمل را چندین سال انجام می‌دهد؛ که پس از شکار حیوان تصویر آن را در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی انتشار داده است.

 

افتخاری افزود: پلیس فتا با تلاش شبانه‌روزی، افرادی که در فضای مجازی دست به اعمال خلاف قوانین می‌کنند برابر قانون و با جدیت با آن‌ها برخورد می‌کند.

 

این مسوول انتظامی در پایان گفت: شهروندان در صورت مواجه با موارد مشکوک و همچنین مواجه با چنین افرادی سریعاً آن را از طریق سایت پلیس فتا یا شماره تلفن 63-07621821960 اطلاع‌رسانی کنند.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اخبار هرمزگان