دستگیری عاملان شهادت مامور نیروی انتظامی هرمزگان

 

رئیس پلیس امنیت عمومی هرمزگان از شناسایی ودستگیری عاملان شهادت ستواندوم «حسین احمدی» خبر داد.

کد خبر : 96135052        تاریخ انتشار :  شنبه, 12 اسفند 1396

 

به گزارش  پایگاه خبری «هشت بندی»، علی اصغر عبادی نیک گفت: در پی به شهادت رسیدن ستواندوم «حسین احمدی» از کارکنان ایست و بازرسی شهید میرزایی بندرعباس در سال ۹۳ و متواری شدن عاملان شهادت، شناسایی و دستگیری متهمان به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.دستگیری قاتل

 

وی افزود: با انجام اقدامات فنی و تخصصی مشخص شد متهمان که غیر بومی بودند از آن زمان به دلیل ترس از شناسایی و دستگیری به استان هرمزگان تردد نداشته تا اینکه در ۲۷ بهمن ماه به همراه ۴ تن از همدستانشان برای معامله مواد مخدر با حضور در استان در محوطه کارگاهی در اطراف بندرعباس ساکن شده اند.

 

رئیس پلیس امنیت عمومی هرمزگان اظهارداشت: مأموران با هماهنگی مقام قضائی به محل اختفاء متهمان اعزام و طی عملیات ضربتی هر ۵ نفر را دستگیر کردند.

 

این مسئول انتظامی تصریح کرد: متهمان با جو سازی خود را کارگر ساختمانی معرفی و سعی در انحراف ذهن ماموران داشتند که در نهایت ۲ تن از آنان به بزه انتسابی و به شهادت رساندن ستواندوم «حسین احمدی» اعتراف کردند.

 

عبادی نیک اظهار داشت: متهمان در اعترافات خود اقرار کردند که در زمان به شهادت رساندن شهید احمدی، حامل ۹۸ کیلو مواد مخدر و مقداری کالای قاچاق بودند که به همین خاطر با شهید احمدی درگیر و وی را به شهادت رسانده اند.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اخبار هرمزگان