دستگیری عامل انتشار مطالب کذب در هرمزگان

رئیس پلیس فتا هرمزگان: عامل انتشار مطالب کذب در هرمزگان دستگیر شد

رئیس پلیس فتا هرمزگان از شناسایی و دستگیری عامل انتشار مطالب کذب در استان خبر داد و گفت: فضای مجازی مکان مناسبی برای انتقام‌جویی نیست.

کد خبر : 96138973        تاریخ انتشار :  شنبه, 09 دی 1396

 


به گزارش پایگاه خبری «هشت بندی»، علی‌اصغر افتخاری گفت: برابر مراجعه مسئول حقوقی یکی از سازمان‌های استان هرمزگان مبنی بر انتشار مطالب کذب در پیام‌رسان‌های موبایلی موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان این پلیس قرار گرفت.

 

وی افزود: در بررسی به‌عمل‌آمده مشخص شد فردی ناشناس اقدام به توهین، تهدید و نشر مطالب کذب نسبت به مدیریت آن سازمان در شبکه‌های اجتماعی کرده است.

 

افتخاری اظهار کرد: با انجام اقدامات فنی و تخصصی متهم به هویت «م.ح» شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی با رعایت اصل غافلگیری در مخفیگاه خود دستگیر و به همراه ادله جرم به پلیس فتا منتقل شد.

 

وی بیان داشت: در بررسی هویت متهم، ضمن دعوت نماینده حقوقی سازمان موردنظر مشخص شد متهم از کارکنان سابق سازمان بوده و به دلایل مشکلات اخلاقی از کار خود اخراج شده بود.

 

رئیس پلیس فتا هرمزگان تصریح کرد: در بازجویی به‌عمل‌آمده متهم در مواجهه با مستندات موجود به بزه انتسابی معترف و دلیل عمل خود را مشکلات شدید روحی و روانی در شغل سابقش و اختلاف با مدیریت عنوان کرد.

 

این مسئول انتظامی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه هویت در فضای مجازی مخفی هست، برخی گمان می‌کنند در صورت ارتکاب جرم شناسایی و دستگیر نمی‌شوند، ولی کلاه‌برداران و مجرمان بدانند با حضور پلیس فتا در فضای مجازی در دام قانون گرفتار خواهند شد.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اخبار هرمزگان