بازدید رئیس کل دادگستری هرمزگان از شهرک صنعتی بندرعباس/ پیگیری وضعیت تولید روغن+عکس

بازدید رئیس کل دادگستری هرمزگان از شهرک صنعتی بندرعباس/ پیگیری وضعیت تولید روغن+عکس

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان با اشاره به مشکل ایجاد شده برای کارخانه روغن حیات بندرعباس از اختصاص ۲۵۰۰ تن مواد اولیه برای افزایش تولید روغن خوراکی در این واحد تولیدی خبر داد.

کد خبر : 96131945        تاریخ انتشار :  دوشنبه, 10 آذر 1399

 

به گزارش به گزارش پایگاه خبری «هشت  بندی»، در راستای اجرای برنامه‌های حمایت قضایی از سرمایه گذاری و رونق تولید، رییس کل دادگستری استان هرمزگان به همراه اعضای ستاد پیگیری سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی در دستگاه قضایی استان و جمعی از مدیران و مسئولان دستگاه‌های اجرایی ، از واحدهای تولیدی و صنعتی مستقر در شهرک صنعتی شماره یک بندرعباس بازدید کرد.

 

علی صالحی رئیس کل دادگستری استان هرمزگان در جریان این بازدید، ضمن حضور در چند واحد تولیدی و صنعتی با تولیدکنندگان و صاحبان صنایع دیدار و به مطالبات آنها رسیدگی کرد. همچنین به واسطه شرایط به وجود آمده در عرضه روغن خوراکی که نوساناتی را در قیمت این کالای اساسی به وجود آورده است.

 

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان در کارخانه روغن حیات حضور یافت و از بخش‌های مختلف و خطوط تولیدی این شرکت بازدید کرد.

 

13990909000672_Test_PhotoN.jpg

 

 

رئیس شورای قضایی استان هرمزگان، هدف از این بازدید را اجرای منویات مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) و سیاست های ابلاغی ریاست محترم قوه قضائیه در راستای "جهش تولید" برشمرد و افزود: با توجه به مشکلات این واحد تولید روغن خوراکی در تأمین مواد اولیه، مقرر گردید به منظور استفاده حداکثری از ظرفیت خطوط تولید، با پیگیری اداره کل صنعت معدن تجارت، دو هزار و پانصد تن مواد خام اولیه از سوی اداره غله استان به این کارخانه تحویل داده شود.

 

وی خاطرنشان ساخت: بر این اساس و با توجه به تأمین مواد اولیه مورد نیاز، هیأت مدیره شرکت حیات موظف است از امروز پیگیری های لازم را در خصوص ثبت سفارش انجام دهد.

 

13990909000670_Test_PhotoN.jpg

 

 

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان در ادامه با اشاره به اینکه فعال شدن بخش تولید در استان هرمزگان موجب رونق اشتغال خواهد شد ادامه داد: به منظور ارتقای کیفیت و حضور مؤثر در فضای رقابتی با سایر نشان های تجاری و محصولات مشابه، اداره کل استاندارد و دانشگاه علوم پزشکی ملزم شده اند جهت ارزیابی کیفی و بهداشتی محصولات تولیدی در این کارخانه حداقل دو بار در هفته از واحد تولیدی مذکور بازدید به عمل آورند.

 

عالی‌ترین مقام قضایی استان هرمزگان ابراز امیدواری کرد با برنامه ریزی‌های انجام شده، حداکثر ظرفیت این کارخانه، مورد استفاده قرار گیرد و به دنبال آن زمینه فعالیت مستمر خطوط تولید فراهم گردد و همچنین بالغ بر ۲۵ نفر دیگر در این کارخانه مشغول به کار شوند.

 

13990909000667_Test_PhotoN.jpg

 

 

صالحی تأکید کرد: اولویت دستگاه قضایی حمایت از سرمایه‌گذاری‌ مشروع و قانونی است و در همین راستا، به منظور رفع مشکلات واحدهای تولیدی ، تمام توان خود را به کار خواهیم بست تا ضمن ایجاد اشتغال پایدار، شرایط مساعد برای کاهش آسیب های اجتماعی در جامعه ایجاد گردد.

 

به گزارش فارس، در جریان این بازدید رییس کل دادگستری استان هرمزگان همچنین با حضور در دیگر واحدهای تولیدی مستقر در شهرک صنعتی شماره یک بندرعباس از جمله کارخانه فرآورده‌های خرما «دمباز» و واحد تولید محصولات نایلون و نایلکس، با مالکان این کارخانه‌ها دیدار و گفتگو کرد.

 

وی در بازدید از کارخانه دمباز، ضمن استماع مشکلات مدیر این واحد صنعتی به منظور توسعه خطوط تولید، دستورات لازم را جهت رفع موانع موجود و اختصاص زمین مناسب به این کارخانه صادر کرد.

 

همچنین در جریان بازدید رییس کل دادگستری استان هرمزگان از کارخانه تولید محصولات نایلون و نایلکس، دستورات لازم برای تسریع در روند اختصاص وام و آزاد سازی تسهیلات توسط بانک‌های استان به این واحد تولیدی صادر شد.

 

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان در پایان با تأکید بر لزوم هماهنگی همه دستگاه‌ها به منظور رفع موانع تولید، اعلام لیست شرکت‌های غیرفعال در شهرک صنعتی شماره یک بندرعباس و تعیین تکلیف وضعیت این واحدها به منظور بازگشت هر چه سریعتر آنها به چرخه تولید را خواستار شد.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اخبار هرمزگان