شناسایی و انهدام بزرگترین باند قاچاقچیان خارجی سوخت در هرمزگان

شناسایی و انهدام بزرگترین باند قاچاقچیان خارجی سوخت در هرمزگان

فرمانده مرزبانی هرمزگان از شناسایی وانهدام یک باند بزرگ از قاچاقچیان خارجی سوخت و کشف محموله های سوختی قاچاق دز مرزهای آبی هرمزگان خبر داد.

کد خبر : 96132420        تاریخ انتشار :  چهار شنبه, 08 فروردين 1397

 


به گزارش پایگاه خبری «هشت بندی»، علی اصغر خرم روی بیان داشت: در اجرای فرامین مقام معظم رهبری مدظله العالی و تدابیر فرمانده مرزبانی ناجا و باتوجه به پیامدهای مخرب وتاثیر گذار پدیده قاچاق بر اقتصاد کشور برخورد قاطع باباندها و شبکه های سازمان یافته قاچاق کالا ارز به صورت ویژه دردستور کار این فرماندهی قرار گرفت.

 

این مقام انتظامی از کشف بزرگترین محموله سوخت قاچاق وانهدام یک باند بزرگ از قاچاقچیان خارجی سوخت در استان خبر داد و افزود:دراین راستا با انجام اقدامات اطلاعاتی مراقبت های ویژه وبا تلاش های شبانه روزی و فعالیت های بی وقفه مرزبانان شهرستان بندرلنگه یک باند از قاچاقچیان خارجی سوخت که به صورت کلان اقدام به قاچاق می کردند را شناسایی وتحت نظر اطلاعاتی قرار دادند.

 

فرمانده مرزبانی استان هرمزگان افزود:با اقدام به موقع مرزبانان شهرستان بندر لنگه ودریک عملیات سریع وغافلگیرانه محموله سوخت قاچاق در ۸ مایلی جنوب جزیره ابوموسی شناسایی وتوقیف شد.

 

خرم روی بیان داشت: در این عملیات یک فروند شناور یدک کش توقیف و ۵۰۰هزار لیتر سوخت قاچاق از نو گازوئیل با ارزش ۸ میلیاردی ریال نیز کشف شد.

 

فرمانده مرزبانی استان هرمزگان در خاتمه خاطر نشان کرد :در این رابطه ۴نفر متهم تبعه کشور هند دستگیر واقدامات قانونی از طریق مراجع قضائی به صورت ویژه در حال پیگیری است.

 

به گفته خرم روی این محموله قاچاق قرار بود دربازار فراورده های سوختی خلیج فارس به فروش برسد که قاچاقچیان دراین هدف وخروج غیرقانونی این سرمایه ملی ناکام ماندند.

 

وی با اشاره به برشمردن خسارات جبران ناپذیر قاچاق برپیکره اقتصادی و اجتماعی جامعه خاطر نشان کرد:مرزبانی هرمزگان با عزم جدی خود برای مبارزه با پدیده سازمان یافته قاچاق اجازه هیچگونه فعالیت سود جویانه را در مناطق ساحلی و دریایی استان هرمزگان را نخواهد داد.

 

دیدگاه‌ها   

0 #1 مخاطب 1397-01-11 11:30
با سلام عید شما مبارک.سرقت سیم های تلفن در چراغ اباد.کهورتاک.و دیگر مناطق را چرا رسانه ای نمیکنید.لطفا به روزتر باشین.چه میزان خسارتی به بار آمده.ممنون میشیم.با تشکر
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اخبار هرمزگان