مسدود شدن محور میناب - جاسک در پی بارش شدید باران

 

فرماندار جاسک از مسدود شدن محور جاسک به میناب بر اثر طغیان رودخانه ها بر اثر بارندگی های صبح امروز خبرداد.

کد خبر : 96131197        تاریخ انتشار :  چهار شنبه, 30 آبان 1397

 

 

به گزارش پایگاه خبری «هشت بندی»محمد رادمهر درگفتگو با  مهر با اشاره به بارندگی های صبح روز چهارشنبه در برخی از نقاط شهرستان جاسک گفت: بارندگی های شب گذشته و صبح روز چهارشنبه در برخی روستاها و در ارتفاعات جاسک باعث طغیان برخی از رودخانه های شهرستان شده است.طغیان رودخانه کوئیک محور جاسک میناب را مسدود کرد

 

رادمهر بیان داشت: طغیان رودخانه و آبنماهای محدوده روستای کوئیک جاده جاسک میناب را بصورت موقتی مسدود کرد که در حال حاضر با فروکش کردن آب ،راه محور جاسک به میناب بازگشایی شده است.

 

فرماندار جاسک عنوان کرد: پل آبنمای روستای کوئیک در حال ساخت است و با تکمیل شدن این آبنما ها در محور جاسک میناب حتی بصورت موقت و ساعتی هم شاهد مسدود شدن این محور و معطلی مردم پشت رودخانه نخواهیم شد.

 

رادمهر تصریح کرد: در لحظات بسته شدن محور و متوقف شدن عبور و مرور بخاطر احتیاط و گل و لایی بودن جاده ،رئیس راهداری و حمل ونقل جاده ایی همراه کارشناسان و کارکنان مربوطه همچنین پلیس راهور جهت هدایت مردم و کنترل ترافیکی محور درمحل حضور پیدا کردند.

 

وی گفت: شهروندان جاسکی و رانندگان در در محور جاسک به میناب به مواقع بارنندگی در مسیرها حتما احتیاط لازم را داشته باشند و به تذکرات راهداران را مدنظر قرار دهند و در صورت هشدار آنهاهرگز خورو خود را به آب نزنند تا سفر خود را به مقصد مورد نظر برسانند.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کلاس مداحی

اخبار هرمزگان