نماينده مردم شرق هرمزگان:برای رفع مشكلات مردم باکسی تعارف ندارم/شرق هرمزگان نياز به دو نماينده مجلس دارد

نماينده مردم شرق هرمزگان در مجلس: برای رفع مشكلات مردم باکسی تعارف ندارم/شرق هرمزگان نياز به دو نماينده مجلس دارد

نماینده مردم شرق استان در مجلس شورای اسلامی گفت: حوزه شرق استان از پهناورترین حوزه‌های انتخابیه در سطح كشور است و نیاز دارد دو نفر نماینده در این منطقه فعالیت كنند.

کد خبر : 96132023        تاریخ انتشار :  سه شنبه, 20 آذر 1397

 

به گزارش پایگاه خبری «هشت بندی»، حجت‌الاسلام سید مصطفی ذوالقدر در دیدار با مردم بخش جغین افزود: طی دوره‌های گذشته كه بنده نماینده مردم شرق استان در مجلس بودم، بسیار پیگیر شدم كه شرق استان هرمزگان دو نماینده در مجلس داشته باشد و به نتایجی هم رسیدیم اما متأسفانه بعد از فعالیت بنده دیگر در این زمینه پیگیری صورت نگرفت.

 

وی تصریح كرد: شرق هرمزگان یكی از پهناورترین حوزه‌های انتخابیه در كشور است و همچنان پیگیر افزایش یك نماینده به این حوزه هستم تا نمایندگان بتوانند بهتر و مؤثرتر مشكلات مردم منطقه را پیگیری و رفع کنند.

 

نماینده مردم رودان، میناب، سیریك، جاسك و بشاگرد در مجلس شورای اسلامی به مشكلات موجود در بخش جغین اشاره كرد و گفت: در خصوص راه‌اندازی شهرداری جغین دیداری با استاندار هرمزگان داشتم و این موضوع را پیگیر شدم كه عنوان كردند از سوی سازمان استخدامی كشوری مخالفت‌هایی صورت گرفته است كه امیدوارم طی روزهای آینده به این سازمان مراجعه و این مشكل را پیگیری می‌کنم.

 

حجت‌الاسلام ذوالقدر با اشاره به مشكل آب شرب روستاهای جغین افزود: دیداری با وزیر نیرو در سفر به بندرعباس خواهم داشت و به‌طور ویژه مشكلات آب این روستاها را پیگیری و از طریق مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی هرمزگان رفع خواهیم كرد.

 

وی با اشاره به اینكه مردم بخش جغین بدانند كه بنده علاقه خاصی به این بخش‌دارم و در كنار آن‌ها خواهم بود و برای رفع مشكلات این بخش باکسی تعارف ندارم، تصریح كرد: بحث مشكل راه ارتباطی بخش جغین را به جد پیگیری می‌كنم و امیدوارم این مشكلات رفع خواهد شد.

 

نماینده مردم شرق استان در مجلس در خصوص اختصاص یك دستگاه آمبولانس به بخش جغین گفت: با وزیر بهداشت و درمان صحبت کرده‌ام و قول مساعد داده‌شده كه یك دستگاه آمبولانس به این بخش اختصاص پیدا كند.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کلاس مداحی

اخبار هرمزگان