هرمزگان میزبان سیصد و پنجاهمین نمایشگاه کتاب

 

سیصد و پنجاهمین نمایشگاه استانی کتاب در هرمزگان برگزار می‌شود

کد خبر : 96134519        تاریخ انتشار :  یک شنبه, 01 بهمن 1396

 

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران، این نمایشگاه پانزدهمین دوره برگزاری نمایشگاه کتاب در استان هرمزگان است که از تاریخ ۱ تا ۷ بهمن ماه در شهر بندرعباس و در محل دائمی نمایشگاه‌های این شهر برگزار می‌شود.سیصد و پنجاهمین نمایشگاه استانی

 

بر اساس این گزارش، ۵۷۲ ناشر از سراسر کشور ۸۶ هزار و ۲۲۱ عنوان کتاب را در بخش داخلی و ۱۴ ناشر ۱۲ هزار و ۳۱۵ عنوان کتاب خارجی را در بخش بین‌الملل در معرض دید عموم قرار می‌دهند.

 

پانزدهمین دوره نمایشگاه کتاب هرمزگان در یک سالن و ۴۷۵ غرفه برگزار می‌شود که ۸ ناشر از استان هرمزگان نیز در نمایشگاه حضور دارند. همچنین ۸ کتاب‌فروشی منتخب شهر بندرعباس نیز در برگزاری نمایشگاه همکاری دارند.

 

برای حمایت از ناشرانی که امکان حضور در نمایشگاه را ندارند، کتاب‌های ۴۵ ناشر در بخش فروش متمرکز در معرض دید بازدیدکنندگان قرار می‌گیرد. مبلغ ۶۵۰ میلیون تومان بن یارانه‌ای خرید کتاب با تخفیف ۲۰ درصد از طریق بانک شهر مستقر در نمایشگاه در بین بازدیدکنندگان توزیع می‌شود.

 

رونمایی از کتاب‌های مولفان هرمزگان، برگزاری شب‌های فرهنگی شهرستان‌های استان، اجرای برنامه‌های فرهنگی ویژه برای کودکان از قبیل قصه‌گویی، کاردستی‌های خلاق، داستان و بازی، کودکان پویا، نشست کتاب‌خوان و کودکان، همایش ملی طنازان و رونمایی از کتاب طنز «راشد انصاری»، جشن امضاء کتاب، نمایشگاه آثار هنرهای تجسمی، نمایشگاه آثار خوشنویسی، نمایش محصولات خوداشتغالی، نمایشگاه مد و لباس و ایستگاه نقاشی و سرگرمی کودکان و نوجوانان از جمله برنامه‌هایی است که برای بخش فعالیت‌های جنبی نمایشگاه در نظر گرفته شده است.

 

پانزدهمین دوره نمایشگاه کتاب هرمزگان از تاریخ ۱ تا ۷ بهمن ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بندرعباس از ساعت ۹ تا ۱۲ و ۱۶ تا ۲۱ پذیرای علاقه‌مندان به کتاب و کتاب‌خوانی است.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اخبار هرمزگان