کلنگ زنی فرودگاه در بستک و پارسیان

 

نماینده مردم هرمزگان در مجلس گفت: تا پایان امسال مراسم کلنگ زنی احداث دیوار فرودگاههای شهرستانهای بستک و پارسیان زده خواهد شد.

کد خبر : 96139193        تاریخ انتشار :  سه شنبه, 08 اسفند 1396

 

به گزارش پایگاه خبری «هشت بندی»ناصر شریفی در گفتگو با  مهر بیان داشت: طبق مذاکرات صورت گرفته با فرودگاههای استان هرمزگان تا پایان سال عملیات احداث دیوارهای اطراف فرودگاه های بستک و پارسیان آغاز خواهد شد و امکان تردد پروازهای کوچک و ایر تاکسی ها فراهم خواهد شد.ناصر شریفی

 

وی عنوان کرد: رایزنی ها با سرمایه گذاران برای راه اندازی تاکسی هوایی در استان هرمزگان آغاز شده است و در صورت توافق ایر تاکسی در مسیرهای بندرعباس به بستک، پارسیان و بندرلنگه و جاسک با ظرفیت هر پرواز ۱۵ نفر راه اندازی می شود.

 

شریفی در مورد اصلاح نقاط حادثه خیز در حوزه غرب استان هرمزگان اظهارداشت: رفع نقطه حادثه خیز محور بستک - لار که به گردنه شورز معروف است در دستور کار قرار گرفته است و از دو هفته گذشته فاز عملیاتی این پروژه آغاز شده است.

 

این نماینده مجلس خاطرنشان کرد: بخش مراقبت های ویژه کودکان بیمارستان بندرلنگه تا پایان امسال توسط وزارت بهداشت و درمان تجهیز خواهد شد و همچنین یک دستگاه سی تی اسکن به بیمارستان بستک اختصاص خواهد یافت. ساختمان این مرکز توسط یک خیر در حال ساخت است./مهر

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اخبار هرمزگان