جزئيات سخنان ابوترابي در بندرعباس

Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image http://media.mehrnews.com/d/2016/02/20/3/2004575.jpg?ts=1478437009502

 

نماینده پیشین مجلس گفت: ملت بزرگ ایران پیوند استوار دین، ملت و رهبری با آرمان‌های امام راحل را به نمایش گذاشتند.

کد خبر : 95139343        تاریخ انتشار :  شنبه, 11 دی 1395

 

به گزارش پايگاه خبري «هشت بندي»، حجت‌الاسلام محمدحسن ابوترابی‌فرد ظهر پنجشنبه در تجمع بزرگ ۹ دی مردم بندرعباس با تاکید بر اهمیت تاریخی نهم دی‌ماه ۸۸ و نقش ملت ایران در خنثی سازی دسیسه های دشمنان نظام و مخالفان انقلاب بیان داشت: مردم ایمان، وحدت ملی و انسجام اسلامی را همواره به نمایش گذاشته‌ و نمادی از وحدت بین امام و امت هستند. بصیرت ملت ایران در ۹ دی‌ماه سال ۸۸ غیرقابل‌انکار است.ابوترابی فرد

 

ابوترابی‌فرد عنوان کرد: دشمنان با تمام توان مقابل اسلام ایستاده اند و قدرت وحدت و انسجام است که می‌تواند دشمنان نظام را از پای درآورد، امروز مقاومت مردم لبنان و حزب‌الله نشات گرفته از وحدت و انسجام اسلامی است. آزادی حلب برآمده از اندیشه‌های اسلامی در برابر تفکرات انحرافی دشمنان اسلام و دین است.

 

وی خاطرنشان کرد: تقویت قدرت دفاعی برای دفاع از هویت اسلامی‌مان است که امروز به خود می‌بالیم که از قوای نظامی هماهنگ و قدرتمند تحت فرمانی واحد بهره می‌بریم که سبب عظمت انقلاب اسلامی‌شده است.

ابوترابی فرد خاطرنشان کرد: قدرت دفاعی ایران که نشان از وحدت و انسجام ارتش، سپاه و سایر نیروهای نظامی و امنیتی است، منطقه را برای همه کشورهای حاشیه خلیج‌فارس امن کرده است و ایران اسلامی که از اندیشه تحکیم اسلامی برگرفته شده است برای امنیت منطقه اقتدار خود را به رخ گذاشته و به نمایش درمی‌آورد.

وی افزود: همواره در طول تاریخ دشمنان نظام و فریب خوردگان داخلی که همراهان آگاه و ناآگاه در سال ۸۸ با افکار دشمن بودند سعی در خدشه وارد کردن به پیوند امام، امت و رهبری بوده اند. زیرا تضعیف ملت ایران راهی برای ورود به منطقه خاورمیانه برای دشمنان و هم پیمانانشان است.

 

به گفته وی، داعش و گروه‌های تروریستی زائیده سازمانهای جاسوسی سیا و موساد هستند و چریک‌های اطلاعاتی آمریکا و رژیم صهیونیستی این جریان پلید و پرخطر را خلق کرده و با آسیب‌های شدیدی روبه‌رو شده‌اند.

 

نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه باورهای ملت ایران و ملت‌های مسلمان همواره مورد تهدید دشمنان است، اضافه کرد: ملت ایران و زنان و مردان این نظام اسلامی در ۹ دی‌ماه سال ۸۸ برپا خاستند و شکوهمندترین آزمون خود را با موفقیت پشت سر گذاشتند و با حضور یکپارچه خود در کنار مقام معظم رهبری توانستند وحدت ملی، انسجام اسلامی، بصیرت سیاسی و حضور به هنگام مردم در دفاع از انقلاب اسلامی و حاکمیت آن را با افزایش اقتدار پیوند میان امام و امت و رهبری به نمایش بگذارند.

 

این فعال سیاسی با اشاره به اینکه این حرکت پرافتخار و ارزشمند برخاسته از بصیرت و متکی بر ایمان، اراده ملی برای خلق اقتداری نوین برای ملت و انقلاب اسلامی بود، عنوان کرد: عزت و اقتدار و عظمت ایران اسلامی بار دیگر برای تمامی جهانیان به اثبات رسید و ملت بزرگ ایران در ۹ دی سال ۸۸ پیوند استوار دین، ملت و رهبری با آرمان‌های امام راحل را به نمایش گذاشتند.

 

ابوترابی فرد بابیان اینکه امروزه نظام اسلامی در سایه هدایت‌های مقام معظم رهبری به یک قدرت بزرگ منطقه‌ای و فرا منطقه‌ای تبدیل‌شده و هرروز شاهد استحکام بیشتر ملت با اصول و ارزش‌های انقلاب اسلامی هستیم، تصریح کرد: این ایستادگی امروز آمریکا و متحدانش را با شکست در سوریه، لبنان، فلسطین و عراق مواجه کرده است.

 

نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی در ادامه خلق اقتصاد مقاومتی که از سوی مقام معظم رهبری برای افزایش استحکام کشور راهبری می‌شود را راهگشای بهبود وضعیت اقتصاد کشور دانست و عنوان کرد: قوای سه‌گانه باید از تمامی ظرفیت اقتصاد مبتنی بر تولید، دانش و فناوری‌های نوین، مدیریت مصرف، تولید حداکثری و مصرف مدیریت‌شده مبتنی بر اصول و اجرای صحیح در راستای ریشه‌کن کردن فقر بهره ببرند./مهر

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اخبار هرمزگان