گلايه جادري از ورود فاضلاب به دريا

Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image http://media.mehrnews.com/d/2016/02/29/3/2014372.jpg?ts=1478437009502

 

استاندار هرمزگان اعلام کرد که از سال ۹۲ تا کنون ۷۰۰مگاوات به ظرفیت تولید برق این استان اضافه شده است.

کد خبر : 95136392        تاریخ انتشار :  شنبه, 11 دی 1395

 

به گزارش پايگاه خبري «هشت بندي»، جاسم جادری چهارشنبه شب در نشست مشترک با وزیر نیرو، نمایندگان مردم استان در مجلس و مدیران صنعت آب و برق استان هرمزگان، عنوان کرد: از ابتدای فعالیت دولت یازدهم تا کنون به ۲۷۰ روستا در استان هرمزگان آبرسانی شده و در بخش برق نیز ۷۰۰ مگاوات به ظرفیت تولید برق استان اضافه شده است.نیروگاه تولید برق

 

وی ادامه داد: سرمایه گذار بخش خصوصی برای احداث سد برای تامین آب در استان وجود دارد که نیاز است ساز و کار این سرمایه گذاری توسط وزارت نیرو مشخص شود.

 

استاندار هرمزگان به مشکل ورود پساب فاضلاب بندرعباس به دریا اشاره کرد و بیان داشت: وضعیت ورود پساب به دریا در بندرعباس همواره مورد انتقاد قرار گرفته و ورود فاضلاب به دریا برای این شهر مناسب نیست و درخواست داریم این مشکل نیز با حمایت وزارت نیرو رفع شود.

 

جادری تصریح کرد: همچنین درخواست داریم تدابیری اتخاذ شود که روان آب ها و رودخانه های موجود در استان هرمزگان به عنوان آب مرزی تعریف شوند تا بتوان اقدامات لازم را برای مهار و استفاده از آنها انجام داد.

 

وی گفت: از اقدامات شاخص انجام شده در هرمزگان برق رسانی به روستاهای استان بوده که به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران صورت گرفته است.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اخبار هرمزگان